Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy bejovok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejovok neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel sokat beszélgetek messengeren, élőben ritkán találkozunk. Néha flegma néha viszont nagyon sok ideig el tudunk beszélgetni, most új profil képet akar, kuldott néhány képet, mondtam nemtudok dönteni melyik legyen, aztirta ezeket nem profilkepnek akarja, csak nekem küldte. Tegnap koncerten adtam neki egy fulbevalot nevnapjara ajándékba. Ma mondtam neki küldjön képet hogy all, aztirta nincs kedve berakni a fülébe. Sokszor szokta írni hogy milyen jo fiukat látott, meg stb. Amúgy eléggé nyíltan beszél mindenről velem, elmond sok mindent. Én szeretem a belső és külső tulajdonságai miatt, de o nemtudom hogy érez, lesz egy buli 23.an és ott vallani akarok neki. Szerintetek o érez irántam valamit, vagy csak friendzone?

2019. aug. 11. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekli az ajándékod, más fiúkról beszél, elég erős "friendzone" + szemetes kategória. Arra vagy tartva hogy figyelmet adj neki.


Nem ajánlom a szerelmi vallomást. Erősen kétlem hogy bármit érezne irántad, cserébe viszont azonnal kukába dobod magad ezzel a húzással.

2019. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy vagy vele, de én távolról kerülném :D
2019. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se jossz be neki,inkább csak barát/lelki szemetes. Én a helyedben hagynám...
2019. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És valami nem “levágos” kérdéssel megtudom kérdezni mit érez irántam? Mert az kicsit ize lenne ha úgy kérdeznem hogy hali mit érzel irántam xd. Valami olyasmi kérdés kellene amiből leesik nekem a dolog.
2019. aug. 11. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki összeakarna jönni veled azt megérzed,meg nem játsza az eszét.
2019. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

XDD csak nem domb beach buli?

Amúgy simán lehet, hogy érez. Az, hogy más fiúkról beszél, nem akadálya ennek, sőőőt.

2019. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat amikor adtam a fulbevalot megolelt, meg másnap írta nagyon tetszik neki, egyszer megkérdezte,(amikor részeg voltam xd) hogy tetszem? És írtam hogy igen, majd törölte az üzenetet, másnap megkérdeztem mi volt az, erre annyit mondott hogy nememlekszik. Amikor találkozunk kicsit furcsán viselkedik, meglát elkezd mosolyogni meg ilyenek. Kitudja nehéz megérteni ezeket a nőket xdd.
2019. aug. 11. 20:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem domb beach xdd.
2019. aug. 11. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett
2019. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!