Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg mindig bejovok a csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidka923 kérdése:

Meg mindig bejovok a csajnak?

Figyelt kérdés

1-2honapja kezdtuk el beszelgetesunket. Akkor mind a ketten eljutottunk addig h elmondjuk a masiknak h tetszik. (Messengeren) el is hivtam randira. Azt mondja hogy van kedve jonni de az akkori het nem volt jo neki. Ez igy ment 1-2honapot, hogy alig taliztunk, mert vagy neki vagy nekem volt szar az ido. Mostanaban nem nagyon beszelunk sokat. Csak az alltalanosat. (Miujsag, hogy van, milyen volt a napja)

Van amikor latom h elerheto es 1-2oraig vissza se ir. Aztan par napja beszelt az egyik lany haverommal (akinek bejovok) h en csak kicsit jovok be a csajnak es h jobban ossze illek a lany haverommal. O mondta h o egyaltalan nem igy latja a helyzetet es h en fullra bele vagyok esve. A csaj ezen csak nevetett.

Mit kene ilyenkor tennem? Van meg eselyem a csajnal?



2019. jún. 26. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod esély mindig van de először a lánynak a bizalmat kell visszaszerezned hogy azt lássa hogy ha szüksége van valakire akkor te rad számíthat utánna a dolog gyerekjáték.
2019. jún. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem csak ennyi kell.Én is bízom fiúkban,mégsem jönnék össze velük.Azt,hogy hetekig,hónapodik egy közös szabad órátok nem volt,kicsit nehéz elképzelni.Nem akarlak lebeszélni róla,de ha a lány egy másikat akart meggyőzni arról,hogy inkább ő jöjjön veled össze,nem túl bíztató.

Ha nagyon tetszik,akkor ne add fel,próbálkozz még nála,egyértelműen fejezd ki az érzéseidet iránta.

Ha nem sikerül,vagy nem akarod húzni az időt és elgé bátor vagy,kérdezz rá konkrétan.Mondd el neki nyíltan,hogy neked ő tetszik,és ennyi idő után mondja el,hogy akar-e veled randizni vagy sem.

2019. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!