Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Maradjak, menjek, hogy legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak, menjek, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Van egy 8 évvel idősebb párom,5 hónapja távkapcsolatban élünk (2 hetente szoktunk találkozni).Régóta vágytam egy ilyen szerény,hozzám illő férfira,de egyre több kevésbé tetsző dolgot fedezek fel benne. Fura utazási fóbiája van,vagy fogalmam sincs mi,csak autóban fél utazni,nélkülem. Emiatt is összevesztünk egyszer,de nem akartam nagy ügyet csinálni belőle. 23 éves lesz,de 1x direkt megbukott gimiben,utána 2 év után otthagyta az egyetemet. Most egy 5 hónapos okj-t kezd,de nem hiszi el,hogy azzal semmit sem tud kezdeni,(eleve a pénz miatt kezdi). A problémám az,hogy ő semmi "megerőltetőt" nem akar tenni értem. Nekem vannak céljaim,egyetemet akarok végezni,majd házat venni,szépítgetni,bejárni a világot,a család pedig csak a párom hozzáállásán,pontosabban a hozzám állásán múlna.Nem akarom őt megváltoztatni,bár nem is igazán lenne hajlandó,de én sem rendelkezek óriási,megvalósíthatatlan álmokkal. Egyébként fülig szerelmes,látszik hogy nem akar kihasználni,de szerintem ez így a jövőben nem menne,szóval jobb lenne előbb végezni,mielőtt még nagyobb sebet ejtenék a szívén.
2017. aug. 27. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik mintha az érettségetek felcserélődött volna, életkor alapján. Egyetértek veled kérdező, akkor is ha tudom hogy ez fájó.
2017. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól matekoztam 15 vagy. Hagyd ott. Tudom, nehéz. Én 15 voltam amikor életemben először szerelmes lettem, de szakítanom kellett. Életem egyik legjobb döntése volt.

Még annyi minden vár rád, ne kösd le magad, ha " a jövőben nem menne,szóval jobb lenne előbb végezni,mielőtt még nagyobb sebet ejtenék a szívén".

2017. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos az autós dolgot nem tuom hova tenni de mit értesz azalatt hogy nem hajlandó tenni érted?
2017. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nővéremék többször elmentek volna érte és egy fillérjébe nem került volna,de a félelme/fóbiája miatt nemet mondott,ezáltal lerövidítette az együtt töltött időt,de kellemetlenséget is okozott,mert hogy magyarázzam meg a családnak,hogy a 23 éves párom fél autóban ülni (miután korábban,velem együtt,többször is utazott). Úgy gondolom,ha ennyit nem tudna tenni,a fóbiája ellenére,kettőnkért,a jövőben sem lenne máshogy. De mikor ezt szóról-szóra elmondtam,azt kaptam a fejemhez hogy nekem mindennel csak a bajom van.
2017. aug. 27. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez elhiszem hogy zavaró... ha én távkapcsolatban élnék (és volt ilyen), akkor mindent megtennék hogy minél többet lehessek vele.
2017. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bitos, hogy ő szerelmes beléd? Így látatlanban úgy tűnik, mintha inkább kissé zavarná, hogy rá akarsz akaszkodni.
2017. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban,rettentően rá tudok akaszkodni 200km távból:))
2017. aug. 30. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!