Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz bele egy pasi egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz bele egy pasi egy nő szemébe?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen érzést kelt bennetek amikor szemkontaktust tartotok? Csak az olyan nőkkel teszitek akitől akartok valakit vagy tetszik?

2019. aug. 12. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szó sincs róla. Én mindenkinek belenézek, akitől akarok valamit:)
2019. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint egy udvarias férfi, tartja a szemkontaktust, de az olyan esetekre értem amikor és nővel mondjuk az utcán szemkontaktust tartotok...vagy valami nyilvános helyen.
2019. aug. 12. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában akkor, amikor az utcán rám néz egy nő/lány, az undort olvasom ki a szemükből 😅 😎.

Nos, amit akkor érzek, az a csalódottság, szégyen, megvetés, gúnyolódás... egyszóval nekem rossz érzés.

2019. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Három... három szóval

elnézést

2019. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Sok minden kiderülhet egy lány szeméből! Könnyen le lehet venni, hogy akar-e valamit tőled, hogy mennyire magabiztos, hogy milyen könnyen jön zavarba! Mindenki érzi magában ezeket a bizonyos jeleket, jelzéseket. Meghát persze mégis csak illik a szemébe nézni egy lánynak, és nem a melleit bámulni.
2019. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltunk megint az üzletben, és olyan dolog történt ami kicsit összezavart. Rengeteg ember állt a pénztárba, de mégis nekem szólt oda hogy nyit egy kasszát, és menjek vele. Nagyon aranyos volt mindig hátranézett hogy követem e és megvárta amíg közelebb érek. A pénztárnál pedig amikor fizettem végigsimította a kézfejemet amikor elvette a pénzt. Látszott rajta nagyon hogy flörtöl, és mosolyog amikor a szemembe néz.

Szerintetek mit akar? 36 éves én pedig még gyerek vagyok. És ez látszik is még azért, hogy nem vagyok 18 éves. Lehet hogy pedofil? De annyira nem bírom róla elképzelni. Ő nem olyan. És lehet hogy vele egykorú barátnője is van de ezekután már nemtudom.

2019. aug. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!