Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megpróbáljam menteni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 18 éves lány vagyok, barátom/exem 20 éves. Több mint egy évig voltunk együtt. A kapcsolat szép volt, voltak viták de mindent sikerült megbeszélnünk. Viszont az elmúlt pár hónapba egyre több vita lett, ennek ellenére szerintem a szeretet még mindkettőnk részéről megvan (legalábbis én úgy érzem az ő nevében is elmondhatom ezt). Pénteken eléggé összekaptunk azon hogy keveset tudunk mostanába találkozni. Nagyon idegesek voltunk mindketten. Mondtam neki hirtelen haragomba hogy csak érnék haza már mert nagyon unom ezt a sok vitát meg hogy ha nem hagyja abba az okoskodásait akkor letiltom a fenébe mert nagyon unom már. Persze ezeket idegességembe mondtam. Vele is történt már ilyen, ez remélem nem megbocsajthatatlan bűn. Hazahozott aztán egyből kérdezte hogy le fogom e tiltani, erre annyit mondtam hogy igen mert hazaúton is szekált.. végül írtam neki egy szöveget amiben leírtam hogy keressen ha számítok még neki valamit vagy ha nem akkor nem kell keresni és letiltottam. Azóta se keresett.. nagyon rossz érzésem van. Nem akarom keresni, mert úgy érzem ezzel azt bizonyitja hogy mar nem erez irantam. De nem tudom nagyon bizonytalan vagyok. Nem tudom mit tegyek. A facebook fiokjaba egyebkent be tudok lepni.. hiaba kertem nem valtoztat jelszot mert elmondasa szerint nincs mit titkolnia elolem. Ez jo jel?

Ti mit tennétek a helyembe? Várjak és ha szeret felkeres? Vagy esetleg egy szemelyes veletlen talalkozot hozzak össze?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2019. aug. 12. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány, egyébként működő kapcsolatot tesz tönkre a makacsság, meg a büszkeség...

Látszik, hogy nem akarsz véget vetni a dolognak, akkor meg keresd! És szerintem nem kell ilyen "véletlen" találkozás, csak egyenesen.

2019. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Minek ez a játszmázás? Én 8 éve ismerem a barátom, 5 éve járunk, de eszembe nem jutna elkérni a facebook jelszavat..Ennek mi értelme?
2019. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én sem kértem el a jelszót

Nem értem igazából én se mire jó ez az egész

Csak azért léptem bele mert érdekelt megváltoztatta e, egyebkent nem szoktam, én teljes mértékben megbízom benne.

Es elso válaszolo tanácsára felkeresem

2019. aug. 12. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd le, mire jutottatok! Ha nem gond, persze.
2019. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze szívesen leírom majd ☺️
2019. aug. 12. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnézted a FB profilját? Mit ír az állapotáról?
2019. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazabol semmit

Bar inkabb nem nagyon nezem

Nem az en dolgom

Annyi hogy egy haverja látott buliba aztán irta neki hogy ott vagyok es akkor irta neki hogy o nem tudja ott vagyok e mert nem beszelunk mivel én tiltottam .

2019. aug. 12. 22:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Kibékültünk❤️
2019. aug. 30. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!