Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon hogyan dobjam fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogyan dobjam fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nos szeretem nagyon ö ad eséjt hogy megmentsük szeret de már nem ugy hogyan dobjam fel a kapcsolatot nos nagy gémer és nincs sok ideje a munka miatt plusz a hobbi nm akar kihasználni és fél ha együt maradunk csak a szeretet hiányát elégitem ki .sírtunk mindketten könnyek között ment el töllem de kértem még egy hétvégét és azt irta örül hogy megyek ..munka után fáradt sokat kell pihiznie de valami kell amitöl rájön hogy szeret mit tegyek ?

2019. jún. 30. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
valaki fordítsa már le
2019. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tanulj meg írni, biztos begerjedne ha látná, hogy helyesen írsz 😉
2019. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos szeretem nagyon. Ő ad esélyt hogy megmentsük. Szeret, de már nem úgy. Hogyan dobjam fel a kapcsolatot? Nos nagy gamer és nincs sok ideje a munka és a hobbi miatt. Nem akar kihasználni és fél hogy ha együtt maradunk akkor csak a szeretet hiányát elégítem ki. Sírtunk mindketten, könnyek közt ment el tőlem, de kértem még egy hétvégét és azt írta örül hogy megyek. Munka után fáradt , sokat kell pihennie, de valami kell amitől rájön hogy szeret. Mit tegyek? *

Gondolom azóta megoldottad szóval erre nem hiszem hogy kell a válaszom

2019. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!