Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, ha az ember egy ismertebb személybe szeret bele?

Figyelt kérdés

Háát,velem is megtörtént. Egyszer volt eddig olyan,hogy valaki az úgynevezett "crush" szerepét töltötte be nálam,de ez a mostani még őt is simán felülmúlja. Megtestesít mindent amitől lehidalok,arcra,testre,személyre is. :) Tökéletesebbnél is tökéletesebb. (Jó 1 dolgot kivéve,hogy nem metalos de az most nem érdekel:) ) Máig nem fogom fel,hogy tetszhet valaki ennyire :D

Már van hogy reggelente azért nehéz felkelnem,mert szomorú vagyok amiatt,hogy úgy sem lehet vele semmiféle kapcsolatom. Volt már elég csalódásom is. Aztán amúgy is elég csőlátású vagyok,szóval ha valaki megfog,akkor mindenki más megszűnik létezni és csak őt akarom. Volt,hogy valakivel próbáltam elfelejteni egy ilyen szerelmet,olyan is volt aki 1 évig próbálkozott nálam(hiába),de ezek sem feledtették,szóval ez nem játszik nálam. Megvagyok egyedül,nem olyan vagyok aki mellé úgymond csak kell egy társ,hogy na,"csaj hiányom van ezért elmegyek buliba azt felszedek valakit" értitek,hanem épp az aki ennyire megfog. Lehet ez rossz tulajdonság,mert úgymond "nem adok lejjebb az igényből",de ki tudja,lehet ez majd megváltozik.

Egyébként magyar és beszélgettem is már vele :)) Csak hát úgy vettem észre,hogy akik kicsit is ismertebbek valamilyen szinten,csak a hasonlóan ismert társaikkal barátkoznak meg persze a már régi meglévő ismerősökkel.


2019. ápr. 15. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Mit értsünk ismert alatt? Valami influencerre gondolsz? Amúgy meg a szerelmet ne keverd a rajongással..
2019. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Kire gondolsz?
2019. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kobe. Továbbra is. Hiába törölteted. Az is egy rajongás volt egy sztár iránt. Aztán világhírű balhé lett a vége.
2019. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!