Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Akai2000 nevű felhasználó kérdése:

Bűn összejönni a barátnőd exével?

A barátnőm kiment nyárra külföldre, én pedig 2 hete elkezdtem beszélgetni az exével. Ők 2 hónapja szakítottak. A fiú nagyon kedves, figyelmes meg azt is mondta hogy szeret. Hétvégén fesztiválon eléggé összemelegedtünk és hát smároltunk is. Igazából most elég rosszul érzem magam és nem tudom mit tegyek. A barátnőm nem reagálta olyan rosszul le de biztos csalodott bennem. Dobnom kéne a pasit mig nem késő? Segítsetek pls

17/L

aug. 13. 23:18  Privát üzenet  

A válaszok
Szerelemben nincs barátság.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 13. 23:20 Privát üzenet
lesz itt balhe

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 13. 23:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon a szivemhez nőtt a fiú, de nem akarok gerinctelen lenni a barátnőmre tekintve sem. A legrosszabb hogy hetek ota napi szinten beszélünk s akkor most egyik napról a másikra hogy iktassam ki az életemből?

# 3/6Időpont aug. 13. 23:30 Privát üzenet
Nincs itt semmi gerinctelenség. Ők már nem járnak, tehát a fiú már szabad. Ha ezt a barátnőd nem látja be, arról nem tehetsz. Max. tapintatból ne szervezz közös programokat hármótoknak egy darabig.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 13. 23:36 Privát üzenet

Ha tényleg a barátnőd, akkor nem fog neki gondot okozni, hisz már végeztek egymással. Szóval semmi köze hozzá, hogy kivel van az exe. Pont te jöttél vele össze, és?!

Ha a barátnőd akkor nem fogja érdekelni, ha meg igen, akkor lehet nem is olyan barátnő, mint amilyennek gonltad eddig.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 14. 07:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

# 6/6Időpont aug. 14. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok Fiúk (14-20)! Milyen volt először bemutatni a barátod/barátnőd a szüleidnek? Fiú lányok (14-20életév) véleményére vagyok kíváncsi.
Miért nem akar velem összejönni? Tobbi lent
Hogyan mondjam meg neki, hogy nem szeretnék vele összejönni?
Régen is ennyire nehéz volt összejönni a kiszemeltjével az embernek?
Van egy lány akinek bejövök és én is neki de nagyon félek összejönni vele, mit tegyek?
Hogy tudnék vegre azzal a sráccal összejönni, aki tetszik?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!