Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből kisülhet valami komoly,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből kisülhet valami komoly, vagy csak szórakozik velem (is)?

Figyelt kérdés

Általában nem bukok a rossz lányokra, de amióta a nyaralóba beköltözésünk másnapján megismertem, olyan, mintha a feje tetejére állított volna körülöttem mindent. Mintha kioperálnák a közelében az agyam, olyan, mint egy szirén.


Eszméletlen gyönyörű, nem gondoltam, hogy az agyonphotoshopolt képeken kívül létezik ilyen csaj, körberajongják a srácok, és ki is használja ezt a lehető legalaposabban. A megismerkedésünk is úgy kezdődött, hogy a strandon egyszer csak leült a törölközőmre, és a kezembe nyomott egy jégkrémet, amit láttam, hogy alig öt perce vetetett meg magának egy másik sráccal flörtölés közben... Utána meg, amikor beszélni kezdett, rövid úton úgy zavarba hozott, mintha megint tizenkettő lennék, és gőzöm se lenne a lányokról. Észrevette mellettem a füzetem és a szénceruzáimat, majd megkérdezte, hogy nem csináljuk-e meg a Titanic rajzos jelenetét nyakék nélkül. :P


Egyébként elég gyakran csinálja azt, hogy röviden elcseveg valakivel, akin látja, hogy tetszik neki, aztán a végére vagy egy üdítőt, vagy egy fagyit, vagy egy gyrost vetet magának vele, vagy megszerzi az illető napozóágyát. Szinte sportot űz belőle, hogy így érvényesítése az akaratát. Okos, gyorsan eléri, hogy előnyösen jöjjön ki a helyzetekből, viszont ha rossz passzban van, akkor olyan beszélni vele, mintha elvernének egy szöges baseball ütővel. Logikus szokott lenni, amit mond, de odavág. Afféle... "elmésen gúnyos" stílusa van.


Velem érthetetlenül sokat foglalkozik azokhoz képest, akiket hülyére szokott venni, és nem is próbál ajándékokat kicsikarni. De nagyjából olyan, mintha minden beszélgetés csak egy irányba tarthatna, hacsak nem Dosztojevszkij a téma. Az utóbbi időben nem töröm össze magam, hogy láthatóan bizonyítsam ezt, de nem olyan alkat vagyok, aki csak úgy a szórakozás kedvéért összefekszik valakivel, akivel nem is jár. >< Kell a kölcsönös érzelmi kötődés


Az anyám nyíltan ki nem állhatja, az apám annyival kommentálta, hogy amikor karikát rakattam az orromba, azt hitte, az lesz a legidiótább dolgom egész életemben, de ezzel túlszárnyaltam.


17F



2019. aug. 15. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges, hogy én erröl álmodtam már?
2019. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Vagyis olyan ez az egész sztroi mintha tényleg én lennék a lány s mintha ezt már megálmodtam volna, vagy meg történt volna nem vicc
2019. aug. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ribi, szerintem ne foglalkozz vele. :D
2019. aug. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy nagy ribizli, bocsi, de ha mindenkivel ezt teszi, mi a biztosíték rá, hogy nem játszik veled is, csak nem veszed észre a rózsaszín ködtől, ahogy a többi srác se vette észre, ezért használta ki őket. Az ilyenek nagypénzes öreg faszikra utaznak amiből haszna is lehet. Legalábbis szerény véleményem szerint.

L/24

2019. aug. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok ribi ez én vagyooook
2019. aug. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenkivel csak szórakozik, de te kiválasztott vagy, veled más, érted megváltozik és örökre szeretni fog :D Ennyit arról, hogy a fiúk itt sírnak, hogy minden lány ribi, és nincsenek rendes lányok. Hát, nektek a ribik tetszenek.
2019. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Persze, mindenkivel csak szórakozik, de te kiválasztott vagy, veled más, érted megváltozik és örökre szeretni fog :D"


Romantikus lélek vagyok, na. :P XD De persze nem arra gondoltam, hogy ásó, kapa, nagyharang, mert ennyi idősen azért az bizarr lenne attól függetlenül, hogy jobban szeretek hosszútávra tervezni valakivel.


Lehet, hogy túlvariálom, de nekem az a benyomásom, hogy korábban érte valami, ami miatt fél közel engedni magához az embereket. Amikor a családjáról kérdezem pl. akkor mindig furán bezárkózik.

2019. aug. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!