Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van és mi ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van és mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nagyon szerelmes belém. Én nem vagyok szerelmes belé, viszont megbizom benne, tisztelem és szeretem. Nagyon össze vagyunk nőve, sokszor találkozunk. Többször megcsokolt már, és mindig hozzam bújik én pedig hagyom, mert nem tudnám abban a pillanatban magamtól ellökni. Szeretem ha a közélemben van, szeretek vele együtt lenni, de nem érzem magam szerelmesnek, viszont mégis hiányzik, ha nem beszélünk. Ne irjatok, hogy mert jól esik, hogy valaki foglalkozik velem, mert más is próbálkozna csak nekik nem hagyom. (Eddig még csak egyszer voltam szerelmes). 16/L

2019. aug. 17. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, most vagy igazából szerelmes.
2019. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha én megtudnám hogy a párom nem szerelmes belém igazán nagyon, borzalmasan csalódottan érezném magam, mint akit teljesen átvertek. Ha nem vagy belé igazán nagyon szerelmes kérlek hagyd el és ne vesztegesd az idejét!
2019. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem járnak :)
2019. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

A szeretet fontosabb, erősebb, mint a szerelem.

A szerelem egy kezdeti fellángolás, egy vak érzelem. A szeretet már egy tudatos döntés, tehát tisztán látva ismered a másikat, és a hibáival együtt elfogadod úgy ahogy van.

Akit szeretünk, abba nem tudunk szerelmesek lenni.

2019. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg áll a háttérben egy hatalmas nagy adag szeretet. Tényleg mindenben tökéletes ő.
2019. aug. 18. 07:49
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Én is hasonló helyzetben vagyok, és nagyon büntudatom is van miatta. Ha nem lennénk gyáva már elmondtam volna neki, hogy én nem vagyok szerelmes és csak az idejét pazarolja rám. Ha Te mered akkor inkább mond el neki. Gondold el fordított esetben, Te sem szeretnéd, hogy valaki csak így legyen veled miközben te fülig szerelmes vagy :(

17/l

2019. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Istenem tinik... hajkurásztok egy érzést, amiről azt sem tudjátok, milyen.

Ez inkább az utolsó hsz-nak szól, mint a kérdezőnek, de neki is :)

2019. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Esélyt kell adni a dolognak. Még akkor is ha nem szereted az illetőt. Ha nem vagy vele szívesen, akkor küld el. De ha belefér az idődbe, hogy együtt vagytok, és nem terhes a számodra, hogy ott van. Akkor nem érdemes fájdalmat okozni. A szerelem úgyis, csak egy évig tart. És nem biztos, hogy átalakul szeretetté. Azért légy vele őszinte, az érzéseiddel kapcsolatban és add meg neki a tiszteletet, vagyis ne használd ki a helyzetet. A szexnek nincs akadálya, ha védekeztek. De ne kérj tőle olyat, amit nem tud, vagy nem szívesen tesz. Ismerkedjetek aztán lehet a végén mégis megszereted, vagy találtok közös célokat.
2019. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem hogy nincs vele szívesen, vagy terhére lenne, sőt! El kell olvasni a kérdést.

Csak kerget valami fantom érzést, amit nem érez, ezért elkönyveli magában, hogy nem szerelmes :)

2019. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg abszolút nem teher vele lennem, sőt. Iszonyst jókat beszélgetünk, nevetünk. Akar komolyabb, bizalmasabb, akar könnyedebb témákról is. Szeretünk együtt lenni. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. aug. 18. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!