Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van és mi ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van és mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nagyon szerelmes belém. Én nem vagyok szerelmes belé, viszont megbizom benne, tisztelem és szeretem. Nagyon össze vagyunk nőve, sokszor találkozunk. Többször megcsokolt már, és mindig hozzam bújik én pedig hagyom, mert nem tudnám abban a pillanatban magamtól ellökni. Szeretem ha a közélemben van, szeretek vele együtt lenni, de nem érzem magam szerelmesnek, viszont mégis hiányzik, ha nem beszélünk. Ne irjatok, hogy mert jól esik, hogy valaki foglalkozik velem, mert más is próbálkozna csak nekik nem hagyom. (Eddig még csak egyszer voltam szerelmes). 16/L

2019. aug. 17. 19:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Lehet, hogy kialakul a szerelem, de ha nem, akkor ne gyere vele össze. Ha jól olvasom nem vagytok együtt. Nagyon fontos dolog egy kapcsolatban a vonzalom, a lángoló érzelmek. Legalább az elején. És nem mindig múlik el a szerelem, hullámzó érzelem lesz belőle. Egyszer lángol, egyszer kevésbé.
2019. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Osszejottunk. Kialakult minden szépen lassan. Imádom és o is engem. Nagyon jó minden együtt szeretjük egymást.
2019. nov. 1. 23:05
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy megosztottad velünk! Kívánok sok boldogságot nektek!
2019. nov. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2019. nov. 3. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!