Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elveszítettem a szerelmemet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem a szerelmemet, hogyan csábíthatnám el újra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért vesztetted el?
2018. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Mi az, hogy "elveszítettem"? Amolyan pénztárca a szerelmed, amit az ember ottfelejt a buszon? Elhagyott, mert már nem szeret veled lenni? Megbántottad, magadra haragítottad?

Marhára nem mindegy.

- Ha tárgynak tekinted, amit el lehet veszíteni: a másik ember nem tárgy, amit az ember megszerez, elveszít, stb., hanem egy másik ember, akivel valamilyen viszonyt alakítottál ki.

- Ha nem érzi jól magát veled, nem szeret úgy, ahogy te őt: nem mindegy, hogyan bánsz másokkal, de a másik ember szerelmét nem lehet kikényszeríteni akkor sem, ha te vagy a legszeretetreméltóbb ember a világon.

- Ha magadra haragítottad: elemezd ki, mivel bántottad meg és miért, és ha megbántad, kérj bocsánatot. Persze ettől nem fog feltétlenül újra belédszeretni, de hátha még nem szeretett ki belőled, és ki tudtok békülni.

2018. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-es


Könyörgöm, ennyire ne okoskodjál már!


Nyilván nem úgy értette, hogy mint tárgyat veszítette el. Mondunk olyat magyarul emberekre is, hogy elveszítettem. Mit nem értesz ezen? De látom, bele kellett kötnöd, hogy így fogalmazott. Ilyenkor nem úgy értjük, mint tárgyat, amit elhagyunk, ott felejtünk valahol. Akkor meg, minek analizálod ezt túl?

2023. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!