Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon többet akar töllem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon többet akar töllem vagy csak jó barátnak tart? , és ha akar én léphetek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és van egy 19 éves fiú nagyon jó baratok lettünk edzesen ismertem szinte minden nap latom és facen beszelgetunk én többet érzek iránta de nemtudom eldönteni hogy ő mit gondol rollam ..mostanaba tesz olyan utalasokat amibol azt hiszem o is tobbet akar peldaul edzesrol megkerdezte hogy haza e hozzon,elvitt fagyizni,koszonesnel az arcomra puszit ad, olelget de lehet csak baratkent tekint ram mert ha tobbet akart volna mar lepett volna ...es lepnek de nemtudom merjek e mert felek hogy rosszul sul el most akkor mit tegyek

2018. okt. 7. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen közvetlen veled, akkor valamennyire biztosan vonzódik hozzád, még ha nem is tervez semmi komolyat.
2018. okt. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A te reakcióid milyenek a leírottjaidra?

"mostanaba tesz olyan utalasokat amibol azt hiszem o is tobbet akar"

No és te teszel olyan jelzéseket, hogy az övéit megérted és elfogadod? Nehogy a "hiába utasítom vissza, mégsem közelít!" helyzetet te magad idézzed elő!

2018. okt. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!