Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy lányt, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, nem tudom, hogy tetszik-e?

Figyelt kérdés
A lánynak valszeg bejövök. Igazából a probléma az, hogy még soha sem volt senkim és nem tudom, hogy konkrétan ő tetszik vagy csak az érzés, hogy végre valakinek bejövök. Hogyan tudnám eldönteni?
2019. aug. 20. 11:55
 1/7 anonim válasza:

Szerintem talalkozzatok, beszelgessetek. Csinaljatok barmit egyutt, aztan idovel kiderul hogy tetszik e, hogy szeretsz e idot tolteni vele.

Ezek nelkul nem igazan lehet rajonni en ugy gondolom.

2019. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17-18
2019. aug. 20. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem nehéz eldönteni, itt a saját példám. Már nagyon vágytam egy kapcsolatra, de szinte reménytelennek találtam, hogy valaha valaki majd engem akar. Aztán megismertem neten egy srácot. Beszélgettünk pár hétig. szimpik voltunk egymásnak, járni akartunk. Aztán jött az első tali és teljesen máshogy éreztem. Egyszerűen a srác nm tetszett. Nagyon hívogató volt maga a kapcsolat, mert vele olyan lehetett volna milyet akartam. Csak azt nem tudtam elképzelni, hogy belé is szeretek. Így elutasítottam. Rá jöttem, hogy valójában még nem feltétlenül van szükségem egy komoly kapcsolatra, hiába van bizonyos tereken hiányérzetem. 16/L

Szóval azt ajánlom sok időt tölts vele és majd a szíved eldönti. Olyannal ne gyere össze akit nem tudsz szeretni.

2019. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szólok is mondjak. Az idő mindent megold. Legyetek együtt több idot. Ismerkedjetek, kötetlenül.
2019. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés már régi!

Összejössz vele, és megcsókolod.

A többi adódik magától!

2022. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyobb része olyannal igyekszik megismerkedni, aki szimpatikus.

Tehát az volt amikor megismerted!

2022. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!