Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk-lányok. Nektek milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok. Nektek milyen a tökéletes társatok/párotok? Vagy kivel randiznátok szivesen? Szóval mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki? Milyen magas? Karcsú / izmos/ dundibb? Milyen a bőre? Milyen a haja (hosszú,rövid,milyen színű) ? Milyen színű a szeme? Stb... Stb..

Lécci kort és nemet is írjatok. Meg persze ha van valami ami különösen előnyös számotokra (pl ha szeplős vagy kerek a válla stb.) a másik félben. Vagy ha van valami ilyen fétisetek pl ha szép ápolt a haja stb.


Nagyon nagyon köszönöm ha válaszoltok!


2019. aug. 22. 20:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%

Szeretem a vörös hajat. Még hogyha festett is. A teltkarcsú lányok az ideáljaim, akin van valami felesleg de nem rengeteg. Szeretem, ha ápolt a foga és szép a bőre. Tehát a pattanás nálam nem játszik. Öltözködés terén minden bejön, a póló farmer kombótól a csinos nyári lenge ruhákig, minden. A szem színe nem nagyon számít, a horoszkópja annál inkább.

Nagy előny, ha mély a hangja. Hangfétisem van. Meg lábfétisem de ez mellékes. A hangja a kulcs a szívemhez.


És igen. Most egy konkrét lányról beszéltem. Aki sose lehet az enyém sajnos.


20/F

2019. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Az előttem szólóhoz csatlakozva, én is csak egy konkrét lányról tudok beszélni, aki egyszerűen tökéletes számomra. Sötét haj, barna szem, karcsú/átlagos testalkat, gyönyörű arc és mosoly. Nem túl hangos, de nagyon jó fej. Empatikus, aranyos és laza. Természetes külső, nem agyon sminkelt, nincsenek hegyes műkörmei, mert Ő természetesen szép. Elég csak a szemébe néznem és jobb kedvem lesz😊
2019. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
2-es voltam! 18/F
2019. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Én tudnék mondani konkrétat, de inkább próbálok általánosítani.

Mivel magas lány vagyok, ezért nem lehet nagy különbség ilyen szempontból elvárásom, az is okés lenne számomra ha pl 2-3 centivel alacsonyabb lenne (ha lány, akkor ennél lehet nyilván alacsonyabb is). Viszont ami testalkatot illeti, nálam egyértelműen a kicsit nagyobb emberek létesülnek előnyben. Nem úgy nagy, hogy elhízott csak max kicsit túlsúlyos, ami még néhány embernek jól is áll, de az egészségére nem káros. Ja, a nagyobb combok valahogy eléggé vonzanak. Még külsőségek, amik nem feltételek, csak bónuszok: tetoválás, fiúknál a göndör vagy a vörös/szőke haj, lányoknál a kicsit grunge stílus.

Személyiségre meg nekem fontos, hogy valaki nyers, szókimondó legyen szarkasztikus humorral és inteligenciával, de közben meg egy törődő természete is legyen.


Nagyon lehetetlennek tűnik, de végülis tényleg sikerült többé-kevésbé leírnom egy kinondott embert

2019. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Oh és 18/L (#4 voltam)
2019. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

170-173 cm

Extra vékony

Alul dús, felül vékonyabb

14-20 éves

Szép ápolt haj(lehet extrém is)

Omrén felnyírva

Szélesebb váll

18/l :)

2019. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%

Férfiból legyen magas, mert én is az vagyok. Izmos. Nagyon bejön a hosszú haj, ha valaki jól tudja viselni. Barna haj/barnás szem

Színészek akik nagyon tetszenek: Jason Momoa, Tom Ellis

Persze nyilván a gimnazista fiukbol egy sem Momoa, szóval nyilván nem ez az elvárás.

Lányból: Feminin. Hosszu szempilla, orrpiercing. Haj az mindegy, csak legyen hosszú.

2019. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Második pontnál az ajak lemaradr.
2019. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem mindegy milyen a pasi, felesleges ideálokat felépíteni, nem ezen fog múlni egy kapcsolat. 18L
2019. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%

Huuu nagyon szeretem a magas pasikat. A Nagyon! magas pasikat. Külsőre nagyon nincsen, talán az, hogy legyen aranyos. És átlagos testalkata. Tehát nem nagyon kedvelem a ducikat, de a csontiktól egyszerűen hányni tudnék. Nekem az nem játszik, ha kb a vádlim izmosabb mint a pasié. Elég izmos combom/vádlim van, szóval ez nem túl egyszerű. Belsőre legyen vicces. Vagy legalább értékelje az én 'sötét' humoromat. Nem muszáj nagyon romantikusnak lennie, azért nem kell ennyire nyáladzani. Őszintén szólva nem vagyok az a vékony testalkat, de azért a duci kategóriába se számolnám magam. Szőke a hajam (természetes. Nincs festve) barna a szemem és szemüveges vagyok. 165 cm.

Én inkább mondanám magamat aranyosnak meg cukinak, minthogy szépnek vagy szexinek.🤷‍♀️

Sajnos elég sok hűtlen fiú van manapság, és hát ez egy alap dolog hogy ne leskelődjön félre.

Fétisem nagyon nincsen, talán az idősebb pasik. Nem, nincs apa konplexusom, annyira azért ne legyen idősebb.😅 18/L

2019. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!