Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vicces fiúk akik szétpoénkodjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces fiúk akik szétpoénkodjátok a világot! Milyen lányt tudtok magatok mellé elképzelni?

Figyelt kérdés

Én egy viszonylag komoly lány vagyok, legalábbis mások szerint. Mindig lehet velem komoly témákról beszélgetni, komolyan veszem a sulit, tanulok rendesen és azt is tudom, hogy melyik egyetem melyik szakjára szeretnék menni. De egyébként nagyon szeretem a vicceket. Ha nézek valamit akkor azok általában vígjátékok, akár film akár sorozat. Persze szeretem a fantasy-t és rommantikus dolgokat is. Ha pedig olvasok akkor is a minél viccesebb tini könyveket próbálom megkeresni. Nagyon szeretek nevetni és bármikor kapható vagyok a hülyéskedésre. Emiatt nagyon bírom a vicces embereket, az olyanokat is akiknek minden második szavuk poén. Persze jó ha velük is lehet normálisan beszélni, de szeretem a vicces oldalukat. És párkapcsolatot is legjobban egy ilyen sráccal tudnék elképzelni, viszont az ilyen fiúk lehet kevésbé komoly lányokra vágynak. Olyan szinten nem vagyok vicces, hogy szórakoztassak magam körül pár szóval egy sereg embert, nem is szeretek a figyelem középpontjában lenni. Nem is vagyok annyira magabiztos és központi ember. Ha valakit már jobban megismertem akkor azért néha szoktam poénkodni, de kicsit más a humorom mint a legtöbb embernek talán. Tehát az lenne a kérdésem az ilyen vicces humoros srácoktól, hogy egy ilyen lányt mint én, eltudtok magatok mellé képzelni? Ha nem akkor milyet szeretnétek a legjobban? Bocsi hogy hosszú lett.

16/L



2019. aug. 23. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
El tudnálak képzelni, ha a poénkodás emberi normák között marad. Hasonló vagyok, talán annyi a különbség, hogy nem poén minden második mondatom.
2019. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy olvastam te is nagyon vicces embernek akarod magad feltüntetni, amivel semmi gond sincs. Az volt osztályomba komoly voltam, meg vicces. Mindenkinek más a vicc. Van aki nem tud egy épkéz láb mondatot össze rakni (Hello :) ) és azért vicces, van aki egyszerűen vág az esze és egy beszélgetésben egy jól elsütőt poénnal megnevetett mindenki (ez is magamhoz sorolnám) és van aki azért vicces mert buta mint a föld meg van egyéb is. Annyit leszűrtem, hogy feltételezem vissza huzodó lány lehetsz. Első sorban, hogy érted? Mármint küldő/belső pontos, vagy általánosítás, arról nem is beszélve, hogy mindenkinek más az ideál...
2019. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Vicceset
2019. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam magamat poénosnak beállítani, tényleg inkább visszahúzódó vagyok nagy társaságban. A szüleimmel viszont szoktam poénkodni és gyakran megnevettetem őket szóval van egy ilyen oldalam is. Igazából konkrét példám is van.

Neten kezdtem el beszélgetni egy ilyen sráccal. Okos van munkája szaktudással meg minden, de közben meg szinte mindent elpoénkodik. Sok vicceset írt nekem, szinte végig amíg beszélgetünk, vigyorgok. Ő viszont írta, hogy egy komolyabb lánynak tűnök. Pár témáról elbeszélgettünk komolyan is azért. Nekem nagyon bejön az egész személyisége, csupán ennyi alapján, de nem tudom hosszútávon és bejönnék-e neki. Emiatt kérdeztem, hogy az ilyen hasonló fiúk milyen lányt szeretnének maguk mellé, egy komolyabb kapcsolatba.

2019. aug. 23. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Sok sikert az "ismerkedni szeretnék HEUUEEHHH" üzenetekhez xD

Amúgy egész normálisnak tűnsz, bár azok a srácok akik általában viccesnek tartják magukat totál fapofák, szóval... meh

2019. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy darab "ismerkedni szeretnék" üzit se kaptam a kérdés kiírása óta. Tudom, hogy nem minden vicces gyerek normális, de ő tényleg annak tűnik. Meg úgy általánosságban sok ilyet ismerek pl az osztályomból, mert egy elég erős suliba járok. A válaszomra még mindig nem kaptam kérdést, de tudom, hogy nehéz. Mindenkinek más az ízlése, de én bárkiét szívesen olvasom :)
2019. aug. 23. 16:42
 7/10 A kérdező kommentje:
*na én se leszek magyartanár... Tehát a kérdésemre nem kaptam még választ :D
2019. aug. 23. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

lényegtelen az egész.

Az ember nem tudja milyen az ideálja még bele nem szeret valakibe akinek olyan a személyisége amilyen.

Sok féle tipusú emberbe bele tudunk szeretni.

2019. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ideálja.
2019. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szeretk poénkodni, de azért az élet dolgaiut komyolan veszem, munka és célok megvalosítások. De pl otthon néha elengedem magam és nem vagyok normális :D
2021. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!