Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtok nekem ilyen sztorikat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok nekem ilyen sztorikat?

Figyelt kérdés

Olyanokra lennék kíváncsi,hogy pl.szakítottatok a barátnőtökkel/barátotokkal aztán egy xy idő múlva valahogy újra összejöttetek.

Írjatok ilyeneket ha van,nagyon kivi vagyok,hogy ki volt-e már ilyen helyzetben


2019. aug. 23. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
.
2019. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm volt így a pasijával. Klyen se veled, se nélküled kapcsolat volt
2019. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
..
2019. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
...
2019. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Én jöttem már össze exszel, életem egyik legnagyobb hibájának tartom.

Onnantól kezdve, hogy szakítotok, bármennyire is fáj mindkettőtöknek ez az esemény, meg a másik hiánya, de már abban a pillanatban más irányba kezdtek változni, és ahogy telik az idő, egyre nagyobb lesz a különbség köztetek, semmi nem lesz olyan, mint régen. Mindenki hajlamos azt hinni, hogy az exszel soha nem jövünk össze dolog hülyeség, és az én esetem más, de nem, már tényleg nem lesz olyan semmi sem. Meg ilyenkor az emberek hajlamosabbak csak a szép dolgokra visszaemlékezni, mikor összejönnek újra valakivel, sokszor a magány is fontos tényező lehet ebben, és csak azért meg ugye nem szabad összejönni senkivel sem.

Bármilyen rossz is most, meg elkeseredett vagy, inkább hagyj magadnak annyi időt, amennyire szükséged van, és később, ha minden adott, jöjj össze inkább mással

2019. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tehát szétmentünk, megcsalás miatt vissz akart ugyan kuncsorogni de mivel én még szó szerint forrtam belül így nem engedtem soha többé közel magamhoz még barátként sem nagyon. :)
2019. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!