Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, titeket zavarna, hogya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, hogya nem tetszik a barátnőtök öltözködési stílusa? Szakítabátok emiatt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy intelligens meg szép a lány és amúgy tetszik is, csak nektek nem jön be a stílusa. Amúgy igényes lenne, meg kultúrát és nem ápolatlan, csak nektek nem tetszik ahogy öltözik. Ez kizáró ok?

2019. aug. 25. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha túl feltűnő, elvont, akkor igen. Pl. K__vas vagy trottyos gatya, vagy vámpíros.
2019. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem zavarna, ha az normális és nem például szakadt rongyok.
2019. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha zavarna, akkor eleve nem lett volna a barátnöm, mert gondolom, korábban is ugyanúgy öltözködött. Ha ez nekem nem tetszik, akkor nem is kezdek vele.
2019. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne zavarná Őket, velem mindenki iez miatt szakított, csak megy a kétszínűség sokaknál...
2019. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Pontosabban hogyan öltözködsz?
2019. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarna alapból össze se jönnék vele.
2019. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
62%
Ha szerelmes vagy akkor bárhogyan elfogadod azt akibe szerelmes vagy, jelentsen ez öltözködést, frizurát vagy bármit.
2019. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Ami nekem számít hogy elfogadjon hűséges legyen szeressen ne bulizzon meg ilyenek, tehát ne illeszkedjen be a sok birka közé. Viszont ha tegyük fel haspólót hord és mindenkinek olyanba mutogatja magát, akkor asszem' megfontolnám hogy ennyi volt, ha miattam se venne fel egy normális ruhát

18F

2019. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy kicsit alternatív, elvont stílusa van, nem pedig arra, hogy ri**ncos.
2019. aug. 25. 15:23
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, akkor tudnál küldeni mondjuk a netről egy képet? mert ha nem ribis és takarja magát nincs kint a hasa/válla stb, akkor igazából nekem 8. Nekem külsőre az arc a lényeg, fogadjon szeressen, cserébe soha nem engedném el :C
2019. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!