Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért menekülök, félek attól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülök, félek attól a lánytól aki tetszik? Szerintetek elrontottam már és nem tehetek ellene semmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban akivel szemezek már 9. Óta. Először én kezdtem el őt nézni és volt egyszer hogy összenéztünk és onnantól kezdve minden nap vagy 4 szer összenéztünk és szemeztünk is vagy 4-6mp eket is. Aztán várni akartam még 1 évet mivel az iskolára meg a haverokra akartam koncentrálni hogy befogadjanak és sok haverom legyen. Aztán 10.ben egyre többen másztak rá a csajra mivel nagyon sokak szerint ö a legszebb lány az egész iskolában és próbálkoztak a csajnál, de a csajról azt kell tudni hogy elég félénk lány és hasonlít rám mivel én is egy kicsit visszahúzódó fiu vagyok mivel eleg sok rossz ember lehúzott az általános iskolában ahová jártam.Aztán azt vettem észre hogy volt olyan hogy a lány érdeklödni kezd irántam és mindig próbált mellettem lenni és halgatozni, de en meg nem mertem vele beszelni nagyon idáig. Aztán teltek az évek és én azt vettem észre hogy mintha megbántottam volna a csajt mivel már nem is néz engem és amikor irtam neki messengeren akkor sem segített semmiben. Tudom hogy megbántottam őt mivel ő egyszer segitett nekem én meg nem viszonoztam amikor kellett volna. Nem tudom mi tévő legyek mivel nekem ő nagyon sokat jelentett az életemben es nem akarok ugy emlékezni rá hogy haragszik rám mert nem birnám ki. Minden másra gondoltam ,de erre nem hogy megbántom őt azzal hogy nem foglalkoztam vele. Szerintetek lenne még esélyem? Vagy hogyan tudnám jóvátenni ezt? Kerdeseket előre is köszönöm

2019. aug. 24. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem haragszik rád, csak beleunt a várakozásba.
2019. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
mert félénk vagy! van egy rossz hírem ezt elbaltáztad sajnos a csajok ilyenek én is ezt tapasztaltam hogy már nem érdekeltem őt addig tököltem tanuld meg ha tetszel egy lánynak azonnal lépj mert elviszi már és utána bacchatod
2019. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha befejezed a punciskodást és összeszeded magad akkor talán :)
2019. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel téged akkor szerintem próbálj meg vele erről beszélni. Kérdezd meg hogy meghatottad e valamivel vagy hasonlók. Ha tényleg ennyire tetszett/tetszik neked akkor nem kellene így elengedned őt. Adj egy esélyt magatoknak.
2019. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!