Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szerelmes vagyok bele?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik. Már évek óta ismerem és nagyon jó barátságba vagyok vele. Félek elmondani neki hogy mit érzek iránta, mert ha vissza utasít és az osztály társaim is meg tudják akkor nem valószínű hogy meg maradna ugyan ez a jó viszony.


Múltkor instagrammon egy kihívás miatt el kellett volna árulnom hogy ő a crushom. És miután azt írtam storyba hogy nem mondom el azután ő volt az első aki rám írt hogy mondjam el neki. Nem tettem.

Szerintetek el kellett volna neki mondanom?


2019. aug. 26. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Elsőkörben mérlegelj.

Megéri egy barátságot eldobni egy kapcsolatért, ami tart, ameddig tart?

Ha a válaszod IGEN, akkor állj elé és szemtől szembe mondd el neki.

Ha a válaszod NEM, akkor ne mondd el.


Sok sikert, ügyes legyél bármelyik esetet is választod.

Én szorítok:)

2019. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vattacukor14 válasza:
na. valahogy próbáld kideríteni hogy hasonlóan érez e. ha biztos vagy benne hogy nem akkor felejtsd inkabb el. vannak fent youtubon olyan videok amikbe mutatnak olyan jeleket amik arra utalnak hogy bejissz neki
2019. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha rád irt hogy mondd el akkor mondd el neki de csak szemtől szembe.
2019. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!