Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet esélye az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botosrobi kérdése:

Mennyire lehet esélye az egésznek?

Figyelt kérdés
Egy tábor alatt beleszerettem egy nálam sokkal (6 évvel) idősebb nőbe. Most leszek 17 és már egy éve még csak nem is tetszett senki. De most úgy érzem mást sem akarok csak a lehető legtöbbet vele lenni. A korkülönbség mellett az is gond, hogy több száz km-re lakunk egymástól, emellett én átlag alatti vagyok kinézetben. Próbálom elfelejteni, de eljutottam arra a szintre, hogy képtelen vagyok. Van egyáltalán értelme próbálkozni? És ha igen, hogyan? És ha nem, hogy felejtsem el?

2019. aug. 26. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem felejtsd el, nem akarok semmi rosszat szerintem így jobban teszed ha a lány idősebb eleve hátrányból indulsz és még a kinézet is rá tesz egy lapáttal :/
2019. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!