Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha jelentkezek a Greencard...

Ha jelentkezek a Greencard vizumlottóra akkor tényleg 100% az esélye hogy nem kapom meg de ha ez tényleg igaz akkor mi értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol olvastad, hogy 100% hogy nem kapod meg?


En ismerek 2 magyart is szemelyesen (ebbol az egyik rokon), akik lotton nyertek a zoldet, meg epp a minap talalkoztam egy svajci emberkevel, aki szinten lotton nyert.


Ha 100% az eselytelenseg, akkor nekik hogy sikerult?

2014. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ezt a baromsagot ki mondta neked? Nekem egy kozeli baratom nyert, most 2 honapja koltozott ki.
2014. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt a Gyik-en olvastam persze ha jobban belegondolok nem indokolták hogy miért esélytelen, köszönöm nektek most újra felébredt bennem a remény hogy valóra válthatom az álmomat.
2014. okt. 29. 09:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Abszolut nem esélytelen! kb. 2% az esélyed, hogy megkapod a zöldkártyát. Interneten fenn vannak a jelentkezők, a kihúzottak és a ténylegesen zk.t kapók száma.
2014. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezt az utóbbit hol tudom megnézni mármint a jelentkezők, kihúzottak,és a ténylegesen zk. kapók számát?
2014. okt. 29. 11:28
 6/9 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy a válaszók ismerőseinek mennyi időbe telt mig megkapták a zk.-t és sok volt a papirmunka?
2014. okt. 29. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:

"És ezt az utóbbit hol tudom megnézni mármint a jelentkezők, kihúzottak,és a ténylegesen zk. kapók számát?"


Két link érdekes adatokkal:

[link]

[link]


Ténylegesen zk-t kapók aránya:

[link]

2014. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat bár adatok elszomoritóak köszönöm a válaszotokat
2014. okt. 29. 21:30
 9/9 anonim válasza:
Éltem Amcsiban és kb. 50 magyar ismerősöm volt amelyek közül hárman a vízumlottóval jutottak ki amcsiba. Ezek közül az egyik minden évben megvette és a hatodik évben sorsolták ki. Ki is ment Santa Barbarán lakik, 37 éves szingli hölgy. A másik teljes magányban alkoholistán él kint Chicagoban, a harmadik vitte az egész családját is (feleség, két gyerek) és boldogan él kint (Arizóna). Nem az számít hogy hol élsz, hanem hogy kikkel töltöd az idődet, kik vannak körülötted.
2015. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!