Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék én hozzátenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék én hozzátenni ahhoz, hogy egy hosszú és boldog kapcsolatunk legyen?

Figyelt kérdés
Pár napja összejöttem egy lánnyal, aki 2 évvel fiatalabb nálam , és félek hogy ő nem tudja még olyan komolyan venni a kapcsolatot. Mivel tudnám elérni azt, hogy ne csak egy pár hetes szerelem legyen köztünk , hanem egy tényleg olyan kapcsolat amit érdemes sok ideig fenttartani neki is.
2019. aug. 28. 02:53
 1/1 anonim válasza:

2 év semmiség :) meg fiatalon kár előre tervezni ennyire mivel sokat változik az ember. Ráadásul járni valakivel egészen más mint egy tényleg komoly kapcsolat amikor együtt éltek és tényleg közös életetek van.

Szóval csak semmi komolyság amíg nem éltek együtt, többet árt mint használ ha túl komolyan veszed magad és a kapcsolatot. Csak érezzétek jól magatokat és amikor már több év után vagytok tényleg érdemes lesz tudatosan tervezni összeköltözést stb :)

2019. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!