Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az előnye és a hátránya...

Mi az előnye és a hátránya annak, ha egy munkahelyen dolgozunk, meg romolhat a kapcsolatunk hosszú távon vagy javulhat?

Figyelt kérdés

Egy munka helyen dolgozunk

(szülő főnök)


2018. máj. 19. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a kérdés értelmetlen, nincs rá válasz.
2018. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Már ne haragudj, de mi a f_sz van?
2018. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdése, hogy ártalmas lehet-e a szülőjével való kapcsolatára az, hogy egy helyen dolgoznak, a szülője a főnöke.
2018. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Mit nem lehet ezen érteni? Az egyik szülője a főnöke lesz és kíváncsi, hogy hogyan fog ez a kapcsolatukra hatni.


Szerintem ez teljesen szülőfüggő, de az biztos, hogy amíg ez fennáll, te apuci/anyuci pici gyereke maradsz és nem tudsz felnőni amíg ő a felettesed.

2018. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak hátrányos lehet. Vagy nem fog reális visszajelzést kapni a munkájáról, vagy a többi kollégákkal szemben lesz túlságosan előnyös helyzetben, vagy pedig ha a kapcsolatukban van valami probléma, akkor az itt ki fog teljesedni.
2018. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Tele van nyelvtani hibával a kérdés.

Ráadásul érthetetlen is.

2018. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
40 emberellel együtt dolgozók mindenki el fogadott tudtommal. Apukámrol van szó egyébként apum műhelyfönök nem ő van a legnagyobb beosztásban hanem nagyon sok ember van felette. Nincs semmilyen ki vételezés többet kell hajtanom és sokat is hajt engem sokat mindenből vegyem ki a legnagyobb részem stb. Elég stresszes számra ez a meló 40 ember munkájáért felel és sok minden másért. Ha ideges nem úgy beszél velem mint a fiával Ha nem úgy mint az alkalmazottjával nincs ezzel semmi baj csak sokszor otthon is ilyen sajnos. Apum főnökei hallgatak meg az állásinterjun szó volt erről is hogy cégen kívül apa cégen belül főnök. Itt beszéltük. hogy meg kell találni az egyensúlyt a kettő között hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk.De azért félek hogy meg romlik közöttünk valami.
2018. máj. 19. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Én anyámmal dolgozom egy műhelyben egy asztalnál.

Hát, nem egy leányálom, de pénz miatt nem tudok felmondani.

Mindenbe beleszól, mindent megkritizál, mintha még mindig öt éves gyerek lennék, folyamatosan mondja, mit és miként kellene csinálnom. Számára gyerek-szülő viszony van kettőnk között, nem képes ráhagyni. Kioktat, idegesít és amúgy tök normális a viszonyunk, de munkahelyen sík ideg vagyok, mit fog szólni ehhez meg ahhoz.

Ha szabadságot szeretnék kérni, előtte mindig kioktat, hogy de ehhez nem kellene elmenni szabadságra, stb... Komolyan, a főnököm nem tesz ilyesmit, ha kell a szabi, elenged, de anyám utána napokig ki van akadva azon, hogy erre meg arra vettem ki szabadságot.

Ráadásul, ha hazajövök meglátogatni őt, folyamatosan a munkahelyi dolgokkal jön. Ezerszer megmondtam már neki, hogy én kettőkor leteszem a műszakot, másnap reggelig nem vagyok hajlandó enni az ideget.


Szóval, a szülő-gyerek munkahelyi kapcsolat soha sehol se jó. Ez függ ugyan a viszonyoktól is, de attól is, mennyire veszi ezt be a munkatársaid gyomra. Nálunk mondták már, hogy mondjak fel, mert tényleg nem viselem jól, de nem tehetem meg, mert akkor miből fizetem ki a lakhatást és a rezsit és a többit? Örülök, hogy van munkám :D

2018. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem függ a szülő-gyerek kapcsolattól.

Én az anyámmal dolgoztam egy munkahelyen három évig (iroda), ő vitt be (tehát volt felvétel, és velem egyeztetve szólt a főnökének). Külön irodában voltunk, külön osztályon is, de nem tett jót nekünk. Amúgy sem volt olyan bensőséges anya-lánya kapcsolat köztünk, de ezzel még rosszabb lett.

2018. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én az életben nem dolgoznék apámnak.. úgy nőttem fel hogy nem fiának éreztem magam hanem csicskának. ennyit a főnök apákról :D

hogy még dolgozzak is neki vagy 20 évet... 2. évben felkötném magam tuti

2023. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!