Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? Hogyan? F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Hogyan? F

Figyelt kérdés
Érdekelnek történetek hogy nektek hogyan sikerült összejönni a legjobb barátnőtökkel, vagy csak simán lány barátotokkal. Hisztek e benne? Próbálkoztam már nála de nem sikerült. A régi barátját szereti elvileg még mindig. Hagytam is. Feladtam, momdtam hogy még ha barátkozunk is akkor is ő számomra nagyon fontos lány. Most barátkozunk és imádok vele lenni.Ha bajban lenne mindig ott lennék mellette. Sokat beszélünk meg jókat nevetünk, szeretjük egymást mint barátok. Persze ez a lány az a típus akinek több fiú barátja van mint lány. Szerintem ő is kedvel engem. Nem egyszer hívott már hogy menjek vele és jól esik hogy mindig keresi a társaságom. Spontán történnek a dolgok és hagyom hogy a jövőben is úgy történjenek. Történjen az, aminek történnie kell. Én magamat adom mindig
2019. aug. 30. 15:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem fogok többet próbálkozni nála tudatosan. Észrevettem hogy ha minél többet próbálkozom, teperek utána, annál rosszabb, és annál jobban elijesztem. És azt is észrevettem hogyha kicsit nem figyelek rá meg úgy picit lesz*rom, akkor egyből keres
2019. aug. 30. 16:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Hétfőőőn iskooola!
2019. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem
2019. aug. 31. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!