Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel őszintén szólva elég jól kijövünk,és már egy ideje többet szeretne velem lenni,magasabb szintre szeretné emelni velem a kapcsolatát,amiben én is benne lennék.A baj,hogy egy kicsit félénk és nem nagyon tesz ennek érdekében,s én már unom mindig noszogatni ezt az egész dolgot.Jobb lenne ha elengedném?

2019. aug. 30. 21:32
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos, hogy jobb elengedned. Lehet, csak arra vár, hogy te lépj.
2019. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Aabbgfggfgf ***** válasza:

Félénk.... Akkor érd el, hogy ne legyen az

Vidd el randizni, beszéljetek személyes vagy intim témákról ha vevő rá és egyből elszáll a félénksége amint úgy érzi, hogy bízhat benned.

2019. aug. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!