Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ha egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ha egy olyan lányba kezdek beleszeretni akibe nem kellene?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélgetünk de neki van valakije nem tudom mióta mert nem is érdekel ez a téma így őszintén bevalva de a lány sokat keres és kb egésznap beszélünk, sokszor fel is hív nem tudom mi tévő legyek... lehet hagynom kéne? Az a bajom az egésszel, hogy napról napra egyre szomorúbb leszek és nyomaszt illetve bánt ez a dolog, ő semmit nem sejt az egészről próbálom kerülni valamennyire 2 napja de szerintem ő is észre vette nem tudom mit kellene tennem valaki valami tipp? :(( ő 24 én meg 22, soha nem beszéltem erről neki és szerintem nem is gondolkozik ezen.. sok a közös ismerős és félek a visszautasítástól illetve a csalódástól.

2019. jún. 28. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nyomd el magadban végleg (és esetleg keress valaki mást), vagy tálalj ki neki, csak a kettő közötti állapotban ne maradj, mert előbb utóbb úgyis kipukkan az a bizonyos "lufi" , ami most tele van érzelemmel.
2019. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2019. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel
2019. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ő keres téged, hogy beszélgessetek, akkor kézenfekvő, hogy érdeklődik irántad, nem?

Amikor legközelebb hív, kérdezd meg, hogy telefonálás helyett nem akarna-e inkább munka után egy kávé mellett beszélgetni veled. Ha igent mond, mondd meg neki, hány óráig dolgozol, és kérdezd meg, melyik nap jó neki. Ha visszautasít, olyan nagyon sokat nem vesztettél, viszont legalább tisztáztad a helyzetet.

2019. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

légy férfi és mondd el neki:)

vagy: [link]

2019. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

...ezt nyisd meg

2019. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!