Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segìtsègetek szeretnèm kèrni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segìtsègetek szeretnèm kèrni. Pàrkapcsolati esetben. Mi tèvő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy làny akit nagyon szeretek. Èn 21 vagyok ő 16. Tàvkapcsolatban èltünk 1 teljes èvet de talalkoztunk nagyon sokszor. Szòval. Nagyon sokat veszekedtünk mert feltekeny voltam. Egy nap azt mondta vège ès elhagyott vàrtam hàtha jelentkezik s egy nap arra èbredtem visszament az ex baràtjahoz. De szerintem azert csinalta hogy engem bosszantson. Nagyon sok pènzt koltottem rà ajandekok neki a szulei is szerettek nagyon jol egyeztem veluk is. Mikor az exbaratjaval osszejott felhivtam es lehordtam őt nagyon. Azutan 1 hetig nem kerestem. S egy reggel ram irt hogy ő ezt nem birja s mondtam hogy hagyjon. De tenyleg nem ezt akarom. Azt hogy keressen. Szerintetek van esely arra hogy a jovoben keressen? Vagy elfelejt?

2019. jún. 20. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Engedd el a csipába
2019. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod erőltetni, ami nem megy? Egyébként is mit akarsz egy 16 éves lánnyal? Lépj tovább, a következő kapcsolatodban remélhetően okosabban viselkedsz majd.
2019. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
16 éves és már ex-barátja van? Mikor kezdte ez a fiúzást, 12 éves korában? Miért foglalkozol vele, ez még akkor is egy gyereklány. Ilyenkor még 5 év korkülönbség nagyon sok köztetek.
2019. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bukott ügy.
2019. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudod, igazság szerint attól is függ, hogy mennyire szereted a leányzót, illetve hogy látod, ő mennyire ragaszkodik hozzád. Ha egyáltalán nem jelentkezik, sajnos az is egy jel. És gondolkozz el rajta, hogy tényleg távkapcsolatban akarsz-e élni vele, ha össze is jön a dolog. Ugye nem látod őt napi szinten, tehát nem tudhatod, mit csinál. Ebben az esetben természetes, hogy kialakul a féltékenység.

Én is hasonló helyzetben vagyok, de lassan megtanulom kezelni. Ne ragaszkodj olyan emberhez, akinek csak addig vagy fontos, ami energiát meríthet belőled. Egónövelőnek használt csak, hidd el. Az is lehet, hogy veled akarta féltékennyé tenni az exét, hogy újra teperjen utána.

Én csak annyit mondhatok, hogy gondold át alaposan.

2019. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!