Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok volt osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok volt osztálytársam a, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik osztálytársam,sajnos már nem ugyanabba a suliba járunk,nem tudom hol lakik és csak facebookon ismerősöm.szerintetek írjak rá?

2019. szept. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszteni nem vesztes semmit se
2019. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg nem veszíthetek semmit,de azért még mindíg nincs elég bátorságom,pedig már 4.osztály óta szeretem
2019. szept. 2. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Naszóval...


Írj rá. Tényleg nem veszthetsz semmit. Ha nem írsz rá, később tudod mi lesz? Az a gondolat fog gyötörni sokáig, hogy 'jajj én hülye miért nem írtam rá, hát ott volt az esélyem rá, simán összejöhetett volna'. Ezt akarod? Ugyeugye, írj csak rá nyugodtan.

2019. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,úgy lesz .
2019. szept. 2. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok.
2019. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!