Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit tavaly ismertem meg akkor még benne voltam egy kapcsolatban így nem léptem semmit bár keztünk egymás iránt érezni valamit. Pár dolog miatt én abba hagytam a sulit estin folytattam és ő meg kolis ugyan abba a koliba ahová az kisöcsém is jár(ezt azért irtam mert ez egy lehetőség h találkozzak vele). Nem mondtam neki anno h van barátnőm de közel kerültünk egymáshoz és mikor ott hagytam a sulit ki derült és félek attól h azt hiszi át vertem. (amúgy mellékesen nem csaltam meg vele az akkori barátnőmet) mielőtt még mimdenki véleményt alkot rólam. Bár meg kellett volna mert ő aztán megtette a barátommal. Na mindeggy szerintetek, hogy csináljam, hogy sikerüljön mert nagyon bele habarodtam. 18/F

#szerelem #párkapcsolat. Kezdeményezés
2019. szept. 3. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna megcsalni, mert te nem vagy olyan és ez sok normális lánynál számít.

Egyébként csak szimplán keresd fel és beszélgess vele, aztán majd alakul.

2019. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van nem vagyok olyan és ezután se tevezem a megcsalást. Apropó az eggyik barátom kérdezte tőle mert (ő is oda jar suliba/koli ahová a lány) és azt mondta h helyes vagyok és örült volna ha össze jövünk. De elég sok fiúnak tetszik és tartok tőle h ki futok az időből, de félek rá irni és nem is tudom, hogyan kezdjem vagy mit irhatnék.
2019. szept. 3. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta jól nézel ki tetszel neki külsőre szóval szívesen beszélne veled, főleg hogy már a belsődet is ismeri nagyjából, írj rá minél előbb
2019. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!