Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem fel vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

8.os lány vagyok, a fiú 10. Osztályos.

Nagyon szimpatikus, és tetszik is, de sajnos még nem beszéltem vele. Facebookot nem igazán tartom személyesnek, élőben meg nem tudom milyen okkal mehetnék oda hozzá, pedig egy suliba járunk. Van valami ötletetek hogy mit mondjak neki? Nem szeretném nagyon lejáratni sem magam, mondjuk elég kedves azt tudom róla, nem hinném hogy rossz néven venné.


2017. márc. 12. 18:24
 1/3 anonim válasza:

Már miért ne irhatnál rá facen??

Elkezdek ott beszélgetni aztán szép lassan meg az majd élőben is. Csak el kell kezdened valahol. Nem muszály eégzs végig facen folytatni a beszélgetést.

Ha meg nem jo így akkor menny oda hozzá azzal,hogy szia láttalak egy csomoszor van e kedved beszélni agy valami ilyesmi.

Szurkolok!

2017. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A profilképe kb 5 éves, nem hiszem hogy sűrűn használja, plusz attól félek hogy nem reagálna vagy ilyesmi, de élőben ugye mehezebb figyelmen kívül hagyni valamiz
2017. márc. 12. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Valakit*
2017. márc. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!