Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy élhetném túl ezt? Túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élhetném túl ezt? Túl lehet ezt egyáltalán élni? (Viszonzatlan szerelem) Egyre depisebb vagyok, mindennap sírva jövök haza a suliból.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszú lesz, de lécci olvassátok el, szükségem van a segítségetekre!

Az Egyesült Királyságban élek, tehát nyelvi szempontból sem könnyű a helyzet. Majdem 1 éve beleszerettem egy fiúba, akkoriban nagyon jó volt ez az egész helyzet, azt hittem van nála esélyem. Állandóan nevettetett, sosem hagyta, hogy szomorú legyek. Az elejétől kezdve ahogy idekerültem, ő kedves volt velem, haverkodott velem, és ez nekem fura volt, mert itthon akkor még az én korosztályomban a fiúk nem barátkoztak a lányokkal annyira, legalábbis velem nem. És tetszett, hogy van egy fiú aki ennyire jófej velem és barátkozós. És az elején nagyon nehéz volt nekem, hogy itt kell lennem, angolul is alig tudtam, meg én alapból is csendes vagyok, szomorú voltam, de ő sosem hagyott szomorkodni. Le sem vette rólam a szemét, kb figyelte minden mozdulatomat. És ez így ment kb 1 évig, 1 évbe telt, hogy beleszeressek, mert teljesen elcsábított a kedvességeivel, meg a többi dologgal amit értem tett. Aztán amiután már tudtam, hogy szerelmes vagyok belé,de nem is akárhogy, akkor mégjobban örültem amikor közös élményeket éltünk át. Utána már szemeztünk is, meg képeket küldtünk egymásnak Snapchaten, mindig pacsiztunk, sokszor azon kaptam, hogy kedvesen néz engem. Meg a sulimban szokott lenni karácsonykor egy táncos buli, amire hetekkel előtte tesi órán próbálunk. A tesi órai táncpróbákon a lányok szoktak fiút felkérni párnak, hogy órán vele táncoljanak (az igazi táncon már nincs ez a fiú lány tánc, ott már egy lány a barátnőivel is táncolhat, ott csak azok szoktak fiú lány párt alkotni akik járnak, szóval fiú lány tánc csak a tesis táncon van amikor gyakorolunk.) És az egyik órán megadatott, hogy vele táncolhassak, persze csak pár perc volt, mert minden lány minden fiúval táncol, szóval hiába választasz magadnak fiút, pár perc múlva úgy se táncolsz már vele. És egyszer megadatott, hogy felkérjem. Annyira boldog voltam, és láthatóan ő is örült nekem. Olyan jó érzés volt amikor átkarolta a derekam, és közelebb húzott magához msolyogva. Aztán még tavasszal is sok közös élményben volt részünk. De amióta újra indult a suli (itt már 3 hete tart) még csak rám se néz. Állandóan más lányok vannak körülötte, pont azok akiket a legjobban utálok. Abba hagyta a Snapchat képes küldözgetést is, a pacsizást már rég abbahagyta, már kb. január óta nem viccelődik velem, de még beszélt hozzám ha muszáj volt, mióta újra indult a suli rám se néz. Levegőnek néz teljesen. Én meg kikészülök ettől, nem bírom. Bár mi egymásnak teljesen az ellentétjei vagyunk: én vagyok a csendes jókislány, ő meg a hangos rosszfiú. Amúgy tényleg nagyon csendes vagyok, pedig már jól beszélek angolul, de ilyen a természetem. Ő meg ahogy látom inkább a hangos k******t szereti, de én nem leszek olyan soha. De igazából ezt az egészet már feladtam, már kb február óta feladtam, hogy köztünk valaha is lesz bármi is, de én úgyis boldog voltam, hogy beszélt hozzám nagyon ritkán egy egy szót, vagy a nevemet ismételgette, vagy képeket küldött Snapchaten, Én ezzel is beértem, úgyis boldog voltam, mert több úgyse lehetne. De mostmár azok sincsenek amik eddig voltak. Nagyon szeretem őt, nagyon tényleg. Ez tényleg szerelem, higgyétek el tudom! Az első szerelem az életembe. Bármit megadnék érte, úgyérzem az életemet is odaadnám érte. Nincs rá szó mit érzek iránta. És annyira nehéz elviselnem, hogy rám se néz. Minden nap sírva jövök haza a suliból, néha úgyérzem nembírom ezt már ki. Ez az utolsó évem itt, nagyon hazaszeretnék menni. De, hogy fogom kibírni ezt az 1 évet így?? Már most alig van erőm. Kérlek segítsetek! Hogy tudjam elviselni, hogy ennyire nem érdeklem már?? Mit tegyek a szomorúság ellen?

Lécci ne írjatok semmi bántót, ti vagytok az egyetlen reményeim. Miért van az, hogy a fiúk csak a nagyszájúakat szeretik?



2019. szept. 3. 18:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, jó, hogy leírtad, a k**ás rész miatt különösen :D

Én úgy vagyok vele, hogy felőlem akárkibe beleszerethet, akárkivel együtt lehet, csak ne azzal a 3 csajjal akik a legrosszabbak az egész osztályban. Esküszöm áldásom rá bárkit választ magának, kivéve ha abból a 3-ból valamelyik.Ők ugyanis tudom, hogy fájdalmat fognak neki okozni, nekik csak az a lényeg, hogy minél több pasijuk legyen. Bár a Pault se kell félteni, ő is előg csajozógép, de akkor sem aakrom, hogy azok a lányok fájdalmat okozzanak neki. A többi lány viszonylag okés lenne neki, az már nem zavarna. Azt akarnám, hogy boldog legyen, de ezzekkel nem lenne az.


Komolyan amúgy rájöttem, hogy nem is baj, ha rajtakap, hogy őt bámulom ragyogó tekintettel, mert így az agyára fogok menni, és ha már elege lesz akkor lehet rá esély, hogy beszól valamit, és ez nekem csak jó lehet, mert legalább kiszeretek belőle. Komolyan már az a legfőbb vágyam, hogy csináljon velem valami olyan dolgot, ami után soha többé nem akarok majd hallani róla. Szóval muszáj valamit kitalálnom, már az se zavarna ha megalázna mindenki előtt, legalább vége lenne ennek. De nem tudom mi lenne a legjobb megoldás megoldás, hogy ezt elérjem.

Amúgy kívánom neked a legjobbakat utolsó. Remélem nemsokat kell már várnod a boldogságra. :)

2019. szept. 3. 23:47
 12/23 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudom levenni arról a fiúról a szemem, akivel régen beszéltünk, mostmeg mintha el költöztem volna.. De be tudom azzal hogy jobbat érdemlek.. Ahogy te is jobbat érdemelsz.. Kitartást.. És én is esténként zenére sírok..
2019. szept. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
már ne is haragudj, de elég primitív beképzelt majom a csávó, ha azért kiröhög mert megkérdezed tőle, hogy minden oké-e. ebben mégis mi a vicces?
2019. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem ő röhögött ki, hanem elmondta sok mindenkinek akik tovább adták, és ők röhögtek rajtam, nem ő. Neki csak szimplán nem tetszett, és emiatt flegma volt velem, de nem röhögött ki! Én is zenére szoktam sírni, ez még rosszabb, mert hallgatom a szerelmes romantikus számokat, és csak sírok.


Amúgy meg felejtsétek el amiket itt mondtam. Az egész kérdésemet felejtsétek el oké? Most már sokkal nagyobb gondom van, ez a legrosszabb ami történhet velem! Ma földrajz órán valamit beszélt, ha jól értettem, arról volt szó, hogy nemsokára elköltözik és egy másik iskolában folytatja a tanulmányait. Lehet félreértettem, én ebben reménykedem, hogy valamit nem jól értettem, Isten adja, hogy így legyen! Esküszöm mindenre ha kell, hogy ígérem, hogy soha többet nem fogok arról panaszkodni senkinek, még magamnak sem, hogy nem szeret, meg, ha mással látom. Esküszöm nem lesz már semmi baj csak ne menjen el! Hülye voltam, hogy ilyenen problémáztam, de most sokkal nagyobb baj van. És még azt se tudom, mi ez pontosan, meg mikor megy el. Mert az én sulimban ez után az év után mindenki aki akar, ott hagyhatja a sulit, ez az utolsó kötelező év. De úgy vettem ki abból ahogy a tanár is beszélt hozzá olyan búcsúzó hangon, hogy legfeljebb 1 hónap múlva ő elmegy. Mert fogunk menni földrajzból egy kirándulásra most pénteken, és utána pár hétig (összesen 1 hónapig) még csinálunk ezzel a kirándulással kapcsolatos feladatokat, mert ebből fogunk egy nagy vizsgát írni. És mondta neki a tanár, hogy akkor jó lesz neki, mert ezt az anyagot még itt megcsinálja, és a többit meg a másik suliban folytatja. De még ígyis nemtudom mi lesz, vagy mi ez az egész,mert néhányan kérdeztek tőle olyan dolgokat amiből nem volt egyértelmű, hogy végleg elmegy. Úgy fogom majd, megtudni, hogy egyik napról a másikra eltűnik vagy mi?

Szóval most nagyon rosszul vagyok. Én nem tudok létezni ebben a suliban nélküle, ő az egyetlen jó dolog a sulimban, hiába nem szeret, legalább látom mindennap és most jövök rá, hogy ez nekem mindennél fontosabb, hogy lássam, még a szerelelménél is fontosabb ez. Szóval most kivagyok nagyon, bőgök meg minden, már ott a suliban, majdnem ki folytak a könnyeim. Hogy tudnám végigcsinálni ezt az évet nélküle??

Esküszöm tényleg felejtsétek el amiket írtam, ezek már nem lennének problémák többé, soha többé nem sírnék amiatt, hogy kivel van, elfogadnám akárkivel és örülnék annak, hogy látom a boldogságát, látom a mosolyát és továbbra is hallom a nevetését mindennap. Nem tudom mit tegyek most. Ennél rosszabbul még sosem éreztem magam.

2019. szept. 4. 19:02
 15/23 anonim ***** válasza:

Úristen, annyira aterzem amit írsz. . Az emberi faj egyik legfelfoghatatlanabb dolga, hogy hogyan vagyunk képesek nagyon közeli kapcsolatból szinte ismeretlen idegenekke változni, miközben mindketten emlékszünk. Egyszerűen elmulik. Nagyon sok forgatókönyv lehetséges, hogy mi zajlik a fejében, és nem mondanék ilyet, de a multatokra visszatekintve, szerintem ez az a helyzet, amikor kezdeményezned kell.

A snap akár jó lesz kezdesnek. Megkérdezheted, hogy miért nem küldtok már képeket.

Írtad, hogy nagyon csendes vagy, de sajnos ha ennyit nem vállalsz be, akkor elfelejtheted az egészet.

Ami fontos, hogy ne menj oda csak úgy hozza, és tegyél úgy, mintha minden rendben lenne, mert akkor azt fogja gondolni, hogy neked fel sem tűnt a változás, ergo nem jelentett neked sokat a baratsagotok. Pedig hát...


Írtad, hogy régen gyakran szomorkodtal, és ő közeledett /nézett / vidított.

Nem lehet, hogy - mivel mindketten változtok - egyszerűen úgy gondolja, hogy o mar túl sokat kezdeményezett, és te pedig alig, ezért nem érdemes tovább erőltetnie?


Lehet, hogy ő is vágyik már egy kapcsolatra, és - mivel a csendesseged miatt nálad nem látja esélyét - elkezdett próbálkozni másoknál?



NEM ISMEREM A HELYZETET, ezérthát mindez csak tipp, lehet, hogy full hülyeség, de lehet, hogy nem :)



Nem kell megvaltoznod, csak kicsit bátrabbnak és önbizalommal teltebnnek lenned a saját introvertált személyiséged keretein belül. Ez csak így fog menni.


Mivel alig beszéltek, alapkerdesekkel is tudsz közeledni, mert már az is haladás. Csak annyit mondj, hogy


"olyan rég beszéltünk, azt sem tudom hogy vagy, mizu".


Nincs ember aki ezt nyomulasnak venné.


Aztán, hogy mit reagál, abból sok dolgot le tudsz majd szűrni. Kitartást!!


NAGYON ÁTÉRZEM.

2019. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Ez már így elég beteges. A zaklatók szoktak így gondolkodni.
2019. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel így semmi veszíteni valód nincs már egy beszélgetéssel amit leírtál mond el neki:


"Én nem tudok létezni ebben a suliban nélküle, ő az egyetlen jó dolog a sulimban, hiába nem szeret, legalább látom mindennap és most jövök rá, hogy ez nekem mindennél fontosabb, hogy lássam, még a szerelelménél is fontosabb ez. Szóval most kivagyok nagyon, bőgök meg minden, már ott a suliban, majdnem ki folytak a könnyeim. Hogy tudnám végigcsinálni ezt az évet nélküle??"


Szerintem mindenképpen meg fogja érinteni!

2019. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Annyira sajnállak. De ahogy írtál róla levehetõ volt, hogy te tényleg szereted õt, nem úgy mint a mai tinik hogy legyen kockahas vagy apucinak zsé és járhatunk. A fiú sajnos nem tudja mit hagy ki. Tudom milyen ez. Minden szünetbe kimegyek és mindig azt kívánom, bárcsak oda jönne hozzám... Kitartást, én az utsó napon ha nem elõtte elmondanám neki, hogy mennyire bántot, de örültél hogy megismerhetted..
2019. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy nem értettem félre semmit és tényleg elmegy előbb vagy utóbb. A tanár kérdezte tőle, hogy mikor is megy, de ő erre azt mondta, hogy még ő se tudja, szóval már nem volt olyan magabiztos, mint a múltkor amikor a suliváltásról beszélt. Emiatt egy kicsit örülök, hiszen ha még ő sem tudja, akkor egy ideig még tuti marad, hisz ha hetek múlva elmenne arról már tudna gondolom. De persze az is lehet, hogy fel se veszik (én ebben reménykedem). A tanár erre azt mondta neki, hogy akkor ha még ő se tudja mikor lesz ez, akkor ebben a tanévben annyit haladjon velünk amennyit még tud (ez a mondat nekem megint úgyhangzott, hogy egy jó darabig még marad). De később úgyis elmegy, persze remélem közbejön valami, de ha még is elmenne akkor én nem tudom utána, hogy bírnám ki a suliban, ahol minden rá emlékeztet. Szóval már felhoztam anyámnak, hogy nem mehetnék e át másik suliba, indokolni nem indokoltam neki, csak annyit mondtam, hogy ha nem érezném már jól magam a sulimban akkor átmehetnék e egy másikba? Ő aztmondta, igen, szóval beleegyezett, hogy ha nem érezném jól magam átiratna. Csak azért aggódik, mert a másik suli ahova mennék, az egy elég rosszhírű suli, sok a kötekedős, meg sok a lelki bántalmazás, de aztmondta ha én annyira akarnám akkor átmehetnék oda, mert nyilván ott is van aki kedves. Engem egyáltalán nem érdekel milyen az az iskola, meg az sem ha bántanának, úgyis az utolsó évem ebben az országban, de még mindig jobb mint ha ottmaradnák ahol most vagyok, tényleg nem bírnám ki, hogy minden rá emlékeztet. Soha többet nem mosolyognék és nem lennék boldog, ebben a suliban biztosan nem, és állandóan a sírás kerülgetne, nehezen tudnám megállni, hogy ne sírjak mindennap, amikor végig megyek a folyosón pl, mert már nincs itt. Amíg le nem tellik ez a pár hónap, addig meg jó lenne nekem egy rosszhírű suliban is, legalább nem rá emlékeztetne.

Ma is angolórán elnéztem a nevetését, a mosolyát, ha tudnátok milyen gyönyörű, Istenem, ezt látnotok kéne és akkor megértenétek mit eszek annyira rajta :D Pont a mosolya miatt szerettem bele anno. Mi lenne velem e nélkül a nevetés és mosoly nélkül?? Sosem akarom megtapasztalni, de ez nem tőlem függ.

A lényeg, hogy egyelőre boldog vagyok, hogy velem van mindennap, azt meg, hogy hogy alakul a jövő, azt majd meglátjuk.

2019. szept. 9. 18:15
 20/23 A kérdező kommentje:

Volt már a gyakorin ennél naívabb tini kislány szerelméről kérdés? :D


Amúgy én írtam ki a kérdést anno, de csak pislogok, hogy hogy változhattam meg azóta ennyire... Szerencsére a naivitásom elmúlt. :D

2021. máj. 4. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!