Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nemtudom mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Már nemtudom mit tegyek valaki segíthetne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a problémám, hogy van egy lány az életemben,akit mindenkinél jobban szeretek.A helyzet a következõ:Flörtölés szempontyából megvolt minden kezdeményezés beszélgetés szemezés(ez nagyon sokszor ellõ fordult néha órákig tudtunk egymásra nézni) de a lényeg az hogy is mondjam elég bonyorult dolog.Szinte már mindenki tudja azt , hogy mi kentten kedveljūk egymást csak valamiért nem tudunk össze jönni mikor hozzá szólok elkezd nyávogni néha össze veszūnk pedig nem is járunk múltkor ki mentem a haverrokal bulizni ottvolt õ is s láttam h nézz messzirõl de az exével volt.Mikor közelebb mentem elkezdte simogatni puszilgatni.Nem tudom miért csinálta.De mindíg ezt csinálja mikor találkozunk már foggalmam sincs mit tegyek mert már leszólítani is nehéz mert elkūld szóval tudom bonyorult ūgy de kérlek segítsetek ;)



2019. szept. 5. 13:53
 1/1 anonim válasza:

Hát, azt nem írtad le hány évesek vagytok, így nehéz válaszolni!


Én a helyedben elhívnám valahová, mondjuk sétálni, sütizni, inni egy üdítőt, amikor csak ketten vagytok és megpróbálnék vele beszélni, hogy miért csinálja ezt.


Mondd meg neki, hogy te kedveled és járnál vele, és mondja meg, hogy ő akarja-e, mert ha nem, akkor te is jobban jársz, ha keresel mást!

2019. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!