Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal, mert elég bonyolult volt a helyzet. Viszont nembírom kiverni a fejemből, fél évet voltunk együtt abból 1-2napot ha épp nem találkoztunk, szóval együtt voltunk mindig, pár helyre is elmentünk, és túlságosan is kötődni kezdtem hozzá, mert annyi szép emlék volt de most nemtudom elfelejteni pedig tudom hogy úgy jobb lenne, de nem megy. Lehet még mindig szeretem?...

2019. máj. 2. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem is fogod. De az emlékek nem lesznek ennyire erősek idővel. Hagyj időt magadnak, hogy továbblépj.
2019. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot meg kell gyászolni. Próbáld meg lefoglalni magad és egyedül is élvezni az életet.
2019. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minek szakitottál akkor vele?
2019. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1.Azért mert megcsalt, és nem foglalkozott velem egy idő után . 2. utána mondta hogy ő is akarta mondani hogy ez így nem megy.
2019. máj. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!