Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy marhaságot csináltam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy marhaságot csináltam? (Vigyázat! Hosszú, érzelgős, ciki történet) 18/F

Figyelt kérdés

Előre is kérem az utálkozó kommentek mellőzését, és a türelmeteket, mert kicsit hosszú lesz.

A barátnőmmel (nevezzük Aliznak) három éve, kilencedik óta vagyunk együtt. A kapcsolatunk eddig nagyszerű volt, tudunk beszélgetni, jó vele lenni, a kémia is megvan köztünk, ráadásul éretten és racionálisan meg tudjuk beszélni a nézeteltéréseket. Aliz elképesztő lány, a hibáink ellenére elfogadjuk a másikat, és szégyen vagy sem, komolyan vele tervezem a jövőmet.

Körülbelül két-három hónapja tűnt fel, hogy a szokottnál szenvedélyesebb és tovább elmegy, mikor fizikai síkra terelődnek a dolgok. Egyre többet célozgatott, aztán tegnapelőtt el is mondta, hogy úgy érzi, készen áll, és szeretne ágyba bújni velem. Persze, korábban is csináltunk már pár dolgot, de mindketten szüzek vagyunk.

Nem csak okos és hatalmas egyéniség, de gyönyörű is, nyilván halálosan felizgat, plusz szeretem, szóval igent mondtam.

Tegnap este feljött a lakásomra. Izgatott voltam, de egyre jobban féltem is, ahogy egyre jobban belemelegedett, úgy kerített hatalmába a rettegés. Egész végig attól féltem, mi van, ha csődöt mondok? Sosem robbantam szét az önbizalomtól, és hiába mondta mindig, mennyire kompetensnek tart minden tekintetben, a szar énképem valahogy erősebb volt.

Nem szeretném részletezni, elég annyi, hogy nem sikerült.

Aliz nagyon kiborult, azt hiszi, ő tehet az egészről. Azt gondolja, nem elég kívánatos és rosszul csinálta az egészet. Elment és azóta nem is hívott.

Szeretném neki elmondani, hogy szeretem, és hogy én tehetek az egészről, mert ő csodaszép és tényleg nagyszerű lány, de nem tudom, elé merjek e állni egy ilyen balfogás után. Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elveszíteni!



2017. aug. 7. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Növessz tököt, állj elé és magyarázd meg neki miért nem sikerült.
2017. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Vagyis nem állt fel a bré?
2017. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Először igen, de leblokkoltam.
2017. aug. 7. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy keress utatt arra, hogy személyesen beszélj vele, és mondd meg neki, hogy ez tényleg nem az ő hibája, sőt! A pasiknak ilyenkor azért nem megy mert túlzottan félnek, hogy nem teljesítenek vagy rossz lesz a lánynak. Es ha nem hisz neked akkor utolsó esetben (de tenyleg csak a végső esetben) dobd be az "utana nezhetsz" kártyát! Sok sikert!
2017. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a választ! Ilyesmit tervezek tenni.
2017. aug. 7. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést :) és nyugtasd meg. Mond el neki hogy meg ijedtél.
2017. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki ugyan ezt amit itt leirtál, és ne izgulj ha ő is szűz akkor ő is tapasztalatlan és előtte nem tudsz beegni. Ne parazz egyszer még kell hogy legyen az elsó tudom könnyű mondani ezeket a szavakat mert nagyon szerted és a legjobbat akarod neki nyújtani, de hidd el nem fog csalódni meg akkor se ha elsőre nem is lesz tökéletes minden, akkor majd a második. Bele kell jönni. Senki se születik tapasztalattal. Szóval azt mondom, hogy mond el neki hogy miért történt ez még és hogy hihetetlenül szereted és nagyon fontos neked ez ezért blokkoltál le meg hogy nagyon vonzó lány és h mindennel jobban kívánod vele eltudnad képzelni az életed meg ezeket magyarul azt amit érzel iránta. Hajrá :) 18/f
2017. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, este elmegyek hozzá
2017. aug. 8. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Halii! Tudom, hogy már későn érkeztem, de egyébként ezt a "mutasd meg neki a kérdést" dolgot én is pártoltam volna ^^

Remélem, jól sikerült ^^

2017. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom régi kérdés de azért leírom a véleményem mert más is járhat egy cipőben veled.😊Látszik hogy imádod ezt a lányt,csodás hogy milyen imádattal írsz róla.Nagyon sok emberrel előfordul ez.Az is érthető hogy a lányban ez rossz érzést keltett.Mindenképp egy kapcsolatban az őszínteség és a bizalom a fontos.Ha ciki is a téma azt megkell beszélni.Mindenképp minnél előbb beszélj vele.😊
2019. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!