Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meleg tini hogy tudja éreztetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg tini hogy tudja éreztetni egy másik sráccal, hogy bejön neki?

Figyelt kérdés
Lányoknál ugye az ölelés, puszi megszokott dolog egy baráti kapcsolatban is, de egy fiú mit csináljon?
2019. szept. 7. 13:35
 1/5 anonim válasza:
38%
Ugyanez a gondom. Van egy osztálytársam aki tetszik de nem tudom hogy mit tegyek.
2019. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem sokan vannak csak felválalják mert valamivel elfogó a világ. Olvass törit és nézz mögé a törtnetnek. #2


A kérdezőnek és a #1:

Szerintem menjetek oda az adott srácokhoz kezdjetek velük beszélgetni. Kérdezd meg milyen napja volt, iskolában milyen óra lesz, mi volt a házi. Szerintem mosolyogjatok rá és próbáljátok megnevetettni. (Bár én lány vagyok a bátyám meleg és ő tudom hogy egyszer így csinálta) sok sikert és boldog kapcsolatokat!

2019. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok: szóval nem több a meleg csak felválalják mert elfogadóbb egy cseppet, régen konkrétan írtották a melegeket. Az előbb picit elírtam. De kedves kérdező és #1 mégegyszer sok sikert, menni fog!!!
2019. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok. Köszi 2.! Szoktunk beszélgetni de nem sokat mert inkább másokkal beszélget. Egyébként senki nem tudja hogy meleg vagyok, ezért is nehéz mert az ilyen beszélgetésekből meg hülyéskedésekből senki nem gondolná hogy meleg vagyok és bejön nekem. Azt sem tudom, hogy meleg e, de valószínűleg nem :/
2019. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sok sikert a kérdezőnek és a #1-nek

(-Egy pánszex lány hasonló problémával)

2019. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!