Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
En fiu vagyok o meg lany. Soha nem voltunk tobb baratnal, de en nagyon szeretnem ha megprobalnank. Tudom hogy o nem akar, teszteltem mar. Szoval most azt kell valahogy elernem hogy akarjon. Osszepasszolunk teljesen, minden tokeletes koztunk. Nem tudom hogyan keltsek vonzalmat benne. Nem tudom hol a hiba bennem, pedig mindent nyujtok neki amire szuksege van. Azt akarja hogy szeressék, ezt en mindig megadnam neki. O az ex pasija utan fut aki mar nem szereti es mar talalt tobb masik csajt. En ugy erzem hogy mindent meg tudnek neki adni egy kapcsolatban hogy boldog legyen. Nem ertem hogy miert mondott eddig nemet. Kulso itt most nem jatszik szerepet. Belsoleg valami nem jon be neki, csak nem tudom hogy mi
2019. szept. 10. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Ne csináld! Ne tedd kockára a barátságotokat. Ne kockáztasd a biztos barátságot egy bizonytalan párkapcsolatért.
2019. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De en tobbet erzek iranta mint barat. Biztos vagyok benne hogy sikerulne csak meg nem jottem ra hogyan
2019. szept. 10. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen erőszakos nyomulás a taszító. A barátzónából már csak kifelé lehet menni és elidegenülni.
2019. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!