Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen? Nem akarom elrontani a barátságunkat.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jó barátok vagyunk, nagyjából egy társaság.

Tavaly nyáron váltam kb az első számú bizalmasává, csomó mindent meg tudunk beszélni. Már több mint egy éve nincs barátnője, pedig kb 4 évig voltak egyutt. Tudtam arról mindig, hogy épp ki tetszett neki. Azonban az egyik barátja azt mondta nekem, hogy “szeretője” van. Egy alkalommal, amikor kicsit berúgtunk már, én ezt elmeseltem neki. Azt mondta, hogy hülyeség, nincs senkije, és ha lenne azt én előbb tudnám, mint a fiúk.

Mkndig nagyon kedves és segítőkész velem, csomoszor segít és eljön velem, néha azt éreztem, hogy talán ő is érez valamit irántam. Abban biztos vagyok hogy nagyon szeret, de nem úgy, ahogy azt én szeretném.

Én nagyon beleszerettem, de nem merek lépni. Az előző barátnője is úgy szedte fel a fiút, meg elég valószínű, hogy nem kezdeményezne senkivel.

Csúnyácska vagyok, alacsony és kicsit duci, nyilván nem az esete, az előző csajokból kiindulva. Ilyen helyetben mit kellene tennem, nem akarom elrontani a barátságunkat.

Ő 21F én 20L vagyok.



2019. ápr. 8. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a ebben az esetben a legideálisabb az lenne, ha néha csak úgy simogatnád, megfognád a kezét, hozzáérnél. Ha konkrétan fizikai kontaktust teremtenél. Ez neki félreérthető lesz és onnantól kezdve csak rajta fog múlni, hogy ezt hogyan értelmezi és hogyan akarja kezelni. A kényeztetést mindenki szereti, szóval ha csak úgy cirógatod arra biztos nem fog nemet mondani:) onnantól kezdve meg majd eldől, hogy ez mit hoz ki belőle.

25F

2019. ápr. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Elég jóban vagyunk, úgyhogy meg szoktuk egymást ölelni, átkarolni vagy megfogni a másik kezét.

Én igyekszem testi kontaktust is teremteni, de természetesen nem csak én kezdeményezem.

2019. ápr. 9. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kérdező, A párkapcsolat olyan, mint a fing. Ha nagyon erőlteted, lehet, hogy szar lesz...

Könnyen lehet, hogy most magadba tudnád zúgatni, de amint feltűnne egy, a számára ideálisabb jelölt, egyből rájönne, hogy nem veled akarja leélni az életét.

2019. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Harmadik: ez nagyon szomorú, de igazad van teljesen 😞
2019. ápr. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!