Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetem el, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy belém szeressen a kiszemeltem? Fiúk, ti mi miatt szerettek bele egy lányba?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, lényegében lehetetlen, hogy ne vette volna észre, hogy fülig beleszerettem. Már arra is gondoltam, hogy plusz biosz órákat kérek a tánáromtól, hogy milyen "anyagokat" bocsáthatnék ki, ami miatt belém szeret... Xddd Najó ezt inkább haggyuk😂


Őszintén, tényleg nemtudom mit tehetnék. Nincs olyan nagyon durván rossz tulajdonságom, ami miatt utálhatna. Kedves vagyok másokkal, és sokat nevetek. Vannak rossz tulajdonságaim persze, de azok olyanok, amiket ő nem nagyon láthat.


Ráadásul sokan mondják is, hogy csinos vagyok, és tapasztalom is, mert sokan érdeklődnek felőlem, csak hát én senki másba nem tudok beleszeretni.


Ennyire nem felelnék meg az ízlésének? Fiúk (akik picit félénkebbek) ti milyen jelet adtok egy lánynak ha tetszik? Vagy nálatok mivel lehet elérni a szimpátiát?


(A fiú aki tetszik, egy kicsit félénk és néha bunkó. De nagyon intelligens, és vicces)


Mellesleg a horoszkópom szerint (khhm nem mintha kiderítettem volna a születésnapját, és utána néztem volna🙄) ő lenne a legideálisabb nekem☺😍


2019. ápr. 4. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Horoszkóp helyett inkább vásárolgass. Pl. rövid szoknyát.
2019. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az MBTI jobb mint a horoszkòp de ugyse tudod mirol beszélek.
2019. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
#2 ugyanakkora bullsh*t mint a horoszkóp
2019. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha neked tetszik ő, akkor te kezdeményezz.
2019. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!