Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy belém szeressen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 4 évvel idősebb nálam, majdnem lefeküdtem vele majd közölte, hogy legyünk csak barátok. A lényeg, hogy én ebbe nem szeretnék beletörődni, mit tegyek, hogy akarjon?

17/L



2019. ápr. 20. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem tiszteled a döntését, akkor később sem fogod.

Parancsra nem megy!

2019. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztelem a döntését. Csak nehéz.
2019. ápr. 20. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értsd meg, hogy nem akar többet és lépj tovább. El fogod cseszni, ha rá akarod erőltetni, ha ő nem akarja, akkor nem akarja. Sose értettem ezeket a kérdéseket, benne van a válasz.
2019. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportolj, mozogj. Vegyél új ruhákat, használj sminket, stb...
2019. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fghgirl101 válasza:
tedd féltékennyé hát ha bejön:)
2019. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös Gondoltam rá:D Hátha🤷🏽‍♀️
2019. ápr. 25. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy féltékenységből nem lesz szerelem? Éppen, akkor fog akarni téged, mert féltékeny lesz, hogy nem vagy az övé, de, amint megkaparint megint semmit nem fogsz érni neki és még azt a barátságot is tönkre teheted. Gondold már át egy kicsit, ha nem akar lenni miért erőlteted? Nem normális. Fogadd el szépen, hogy ő nem veled akar lenni. Keress mást. Úgyis 17 éves vagy, max 1-2 évig tartana ez a kapcsolat, amíg egyetemre mész...
2019. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!