Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lehet hogy azért nem olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy azért nem olyan jó vele a csók mert nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Egy fiúval találkozgatunk már egy ideje de sokszor úgy vagyok vele h nem szeretném h megcsókoljon.

Lehet az is van benne mer még mindig tartok tőle mármint a csóktól de nekem az első se volt olyan jó és tudom mondják h utána jobb lesz de nekem nem volt olyan átütő.

Ez lehet azért mert nem érzek iránta olyat hogy szeretném? :/

Előre is köszönöm a válaszokat!

18L



2019. szept. 10. 22:03
 1/5 Thispain ***** válasza:
52%
Lehet.
2019. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból a srác tetszik neked, egyszerűen kérd meg, hogy most egy darabig ne csókoljon meg. Aztán ha készen érzed magad rá, majd kezdeményezz ;)

Simán lehet, hogy te szimplán nem vagysz még erre a fajta kontakra vele

2019. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szimplán nincs meg köztetek az a kémia, erről meg eggyikőtök sem tehet.
2019. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először érzelem nélkül csókoltam meg a mostani barátom,nem volt jó.

Most már ismeredésünk után,szerelmes vagyok és imádok vele csókolózni.

2019. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először nekem azzal a fiúval volt brutálisan jó a csók akibe szerelmes voltam. Másodjára pedig azzal a férfival, akitől most a babánkat várom. Bár akkor még nem voltam szerelmes amikor először csókolóztunk, a csókból tudtam hogy az leszek. Érdekes és leírhatatlan ember feletti állapot az első csók, olyan mintha egy vihar pusztított volna el és villám töltött volna fel energiával.. szerintem tényleg ember feletti.

26/N

2019. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!