Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok? 15L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok? 15L

Figyelt kérdés
2 honapja csokoloztam elosszor,igen tudom 15 vagyok de fogyasztottam aznap este alkoholt es ugy csokoloztam vagy is kavartam "vele"...Jo volt,el tudtam engedni/magamat adhattam vagy tudtam adni...Azota borzasztoan sokat gondoltam a szituaciora es persze o ra arra a par orara...Folyamatosan csak rola beszeltem a baratnoimnek,facebookon is be jeloltem/vissza jelolt imadomolta a profilom en persze akkor orultem egy jelentektelen dolognak...Minden egyes nap rola abrandozva aludtam el...Borzasztoan rossz hogy konnyen szeretek es nehezen felejtek-foleg azokat amiket mondott nekem:3-Nem tudom hogy csak azert gondolok ra mert vele volt az elso vagy tenyleg szerelmes vagyok?!

2017. dec. 19. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, énis ilyen vagyok. Csak rosszabb, de igen beleszerethettél, és érdemes megpróbálni, az alkohol-t, hogy iszod, igaz a te dolgod, de tanácsot adok, amit el lehet fogadni, és el lehet utasítani. Szóval: Hagyj fel az alkohollal, és ő is hagyjon fel vele. Hanem, hívd el találkozni a fiút valahová, legyetek el jól, menni fog kérdező, bízz magadban, és ne legyél félénk, ha az vagy. 16/F Írj privátot, ha kell segítség.
2017. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ez gaz.
2017. dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
2-es nem kötekedésből, de nem a légnemű anyagokat kérdezték... Köszi.
2017. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Elosszor is koszonom!Masodszor az nem gaz ha egy lany keresi fel a fiut?Vagy is hat ha erdekelnem akkor biztos keresett volna mar :/
2017. dec. 20. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem para ha ra irsz. Legalabb tiszta vizet ontesz a poharba.
2017. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Szakadj le a falloszbukról meg a piáról, és talán nem lesz szánalmas az életed. :D


"imádomolta a profilom", istenem...

2017. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az igaz szerelem kezdete.
2017. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dako slukolo 2 a kezdetek .. Xdd mozikban mar elerheto!: D
2017. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!