Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
Ha a fiúnak is és a lánynak is az első. Milyen érzés? Normális válaszokat várok
2019. szept. 17. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindketten bénák lesztek. Olyan érzés.
2019. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát nekem az első tapasztalt sráccal volt, én meg úgy voltam első valakinek, hogy nekem ő már nem. Szóval teljesen pontos választ nem tudok mondani:)

Nekem nagyon fura volt és elég nyálas. De sokkal egyszerűbb volt, mint hittem előtte, azt gondoltam, hogy “csak ennyi? És ettől féltem én ennyire?”

2019. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk tökéletes volt,annak ellenére,hogy az első volt bénának sem mondanám.Ez jön ösztönösen.
2019. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
Nekem az elso csokom egy tapasztalt sraccal volt es nagyon magykn jo volt en benanak ereztem magam az elejen de azt mondta hogy bem is vette eszre hogy nekem ez volt az elso
2019. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Olyan,mint a szájra puszi,csak hosszabb.
2019. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem rossz,nem is jó. Új érzés tehát fura. Idővel sokkal jobb lesz, az első alkalomra nem kell ráizgulni és nem is kell tőle sokat várni.

16/L

2019. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

annál jobb nincs :o


20/f

2019. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy felejthetetlen, csodálatos élmény lesz. Nem lehet leírni, hogy milyen, ezt megélni kell. ;)
2019. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!