Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy utaljak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utaljak rá?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mindennap beszélgetek, gyakran találkozunk is és nekem nagyon bejön, de ő azt mondta csak kavarni akar még régebben, de mikor találkozunk akkor mindig megcsókol és ugy érzem mikor találkozunk, hogy neki is bejövök, de néha meg olyan bunkónak érzem mikor beszélgetünk és nem tudom hogy esetleg ilyen pici utalásokat hogy tehetnék neki hogy nekem több kell mint barátság?

2019. szept. 19. 19:56
 1/5 Thispain ***** válasza:
Szerintem ez inkább barátság extrával.
2019. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy párkapcsolatban csókolózz, vagy sehogy sem.

Így csak egy eszköz vagy. Ez jó neked?

2019. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel,szerintem is csak ki akar használni és maximum barátság extrákkal kapcsolatot szeretne.

Mondta is,hogy csak kavarni akar, a saját érdekedben ne láss bele többet,ha neked ennyi nem felel meg lépj ki ebből a kapcsolatból,mert később csak rosszabb lesz,ha elkezdesz érezni valamit iránta:C

2019. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha többet akarsz tőle meg kell mondani kerek perec mert ha kavartok és úgy teszel utalásokat ugyse fog neki leesni mert azt hiszi hogy ez is a kavarás része. Nyilván be jössz neki mert ha nem jönnél be nem csókolna meg és nem kérné hogy kavarjatok. Vigyázz nehogy az legyen a végén hogy csak addig kellettél neki amíg meg nem feketett
2019. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én ha akarnám se tudnám ezt abba hagyni mert nekem nagyon bejön, de ha meg azt mondom neki hogy nekem több kell vagy semmi akkor azt mondaná szerintem hogy semmi és az nagyon rossz lenne nekem. :(
2019. szept. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!