Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik pillanatban bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatban bejövök neki, másikba már nem?

Figyelt kérdés

Röviden a story annyi, hogy egy évfolyamtársammal nagyon jó lett a viszonyunk, folyamatosan nyomul rám úgy hogy ő a lány szóval egyértelmű a kölcsönös szimpátia. Hétvégén átmentem hozzájuk egy kicsit, csókoloztunk de több nem történt. Nagyjából 1 hete tart köztünk ez a kavarás, de én nekem hónapok óta bejön ő. Miután elmentem tőlük benyögte nekem hogy ő nem fog tudni irántam többet érezni és maradjunk barátok. Nem tudom mit csináltam rosszul beszélgettünk amikor ott voltam meg zenét hallgattunk. Valakinek valami tanács hogy ez miért lehet? Miért változtatja meg ilyen gyorsan a véleményét? Én oda meg vissza vagyok a lányért..

19/F



#egyik pillanatba tetszik másikba nem #gyors döntésváltoztatás
2019. szept. 21. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szimplán egy bunkó női nemiszerv.

Keress nála jobbat.

2019. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!