Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy ember átszeret egy másikba?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben: Van egy srác, neki van egy kiszemeltje, viszont egyre ritkábban találkoznak. Engem minden nap lát, hiszen egy suliba járunk. Nagyon nagyon jóban vagyuk, viszont szerintem csak barát vagyok neki, mivel elmondta a szerelmi életét. De most úgy tudom, hogy nincsenek jóban. Ha nem javul a kapcsolatuk, viszont velem továbbra is sokat lóg, van esélye annak, hogy belémszeret?
2019. márc. 23. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az emberek viszonylag gyakran szeretnek ki valakiből, és aztán lesz új nekik :D

Viszont az nem garancia, hogy mivel azzal a másikkal nem jön össze a dolog, akkor majd veled fog. Említetted, hogy szerinted is csak barátként gondol rád.

2019. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetesen van rá esély, hogy belédszeret. Viszont mivel se nem ismerlek téged, sem pedig a srácot, és azt sem tudod, hogy hogy tekint rád, így nehéz megmondani, hogy mennyi az esélyed. Lehetséges, hogy nagyon szimpatikus leszel neki rövid időn belül és veled fog foglalkozni, érdeklődik majd irántad, de lehetséges, hogy teljesen közömbös vagy neki most is, csak barátként tekint rád és a jövőben sem tud elképzelni semmit, mert nincs meg a kellő vonzalom.

18/F

2019. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!