Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan online oldalt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan online oldalt, ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos kis városban élek és ezért itt ritkán van rá alkalom és ha éppen nincs semmi fesztivál esélytelen. Tindert meg nem tartom túl közvetlennek. Srác vagyok és nagyon bénának érzem ha online kéne. (19/F)

2019. szept. 21. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyk-ról volt először barátnőm.
2019. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor Szted itt is lehet, vagy érdemes?
2019. szept. 21. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:

#1.

Hogy ismerkedtetek össze? Kíváncsi vagyok.

2019. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nagyon jól teszed hogy nem Tinderen probálkozol. Nem tudom hogy itt mennyi sikered lesz. De hogyan írsz rá itt lányokra? Látod hogy ki van írva válaszába hogy lány és csak úgy rá írsz? Mert ha itt szeretnél ismerkedni és az a taktikád amit levázlatoltam akkor hidd el nem sok normális lány fov vissza írni. (Én már csak tudom én se írok vissza sok idegen pasinak)
2019. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# Mit tanácsolsz hogy kezdjek bele?
2019. szept. 22. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol szeretnéd?élőben vagy neten
2019. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, elkezdtünk irkálni üzibe oszt megkedveltük egymást, ennyi :'D
2019. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első és eddig egyetlen barátom innen volt gyakoriról, de azóta nem igazán botlottam olyanba itt, aki szimpatikus lett volna.
2019. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!