Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szerintetek mi a jele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek mi a jele ennek? Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban aki az első pár napban feltűnően bámult engem. Aztán írt nekem az egyik nap hogy menjünk valamerre, de én nem tudtam menni.

Azután már nem bámult úgy ahogy szokott, pedig én igyekeztem felhívni magamra a figyelmét és próbáltam vele néha szemezni de amikor rajta kapott én mindig elfordultam mert zavarba jöttem.

Teljesen beleestem a fiúba mert az esetem is és amikor haza indulunk a tömegközlekedésről mindig integetek neki meg bámulom. És ő is viszont. De a suliban nem szól hozzám és egy ideje már nem is bámul, pedig majd meghalok érte hogy újra rám nézzen.


Azóta amióta beszéltünk face-n, azóta én próbáltam vele beszélgetni és írtam neki mindig, egy ideig megy is, de nem mindig válaszol utána. És már Ő nem ír nekem magától.


És az egészet nem tudom hova tenni.


2019. szept. 23. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Strange egy boy, guys, biza'
2019. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még mindig mellőz, ennyi jelzésed után is, akkor tedd magad túl rajta. Van másik.
2019. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!