Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitség?! Barátom pár napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség?! Barátom pár napja alig ír

Figyelt kérdés

meg sem nézi az üzeneteimet csak kb 1-2 óra múlva vagy több furán viselkedik egyszer olyan mintha nagyon szeretne egyszer meg mintha már nem is érdekelném

Mit tegyek?



2019. szept. 23. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg tőle, mi a helyzet?
2019. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem lóg a neten egész nap, ez teljesen normális. Beszélgess vele személyesen.
2019. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mióta jártok?

ha régebb óta, akkor lehet, hogy most van egy ilyen időszaka, amikor egyszerűen nincs kedve semmihez, stb. (mert ha friss a dolog, akkor nagyon rózsaszín köd kéne legyen, és akkor ír meg ilyenek).

hogy figyeled, úgy unblock a többi emberrel milyen? esetleg barátaival beszélhetnél, velük is ilyen-e.

nem bántja valami? nincs nehezebb időszaka? nem stresszel valamin túlságosan? nem szomorú?

vagy te nem mondhattál valamit, amit félreértett?

2019. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsófi ahj :(
2019. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A közmondás szerint néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Beszélj vele.
2019. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Csak nekem már két hete nem ír normálisan. Csak én keresem őt, de mostanában látja az üzeneteimet és nem is válaszol. De találkozásoknál meg nagyon kedves meg minden. Még csak három hete vagyunk együtt. Én sem értem sajnos :/

16/L

2019. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!