Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magamra sem ismerek. Sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamra sem ismerek. Sosem voltam még szerelmes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval eddig az egyéjszakás kalandok híve voltam. Viszont ilyet még nem éreztem van egy lány aki folyton az eszemben jár. Nyáron többször megláttam bikiniben és nagyon sokat beszélgettem is vele. Egyszerűen testileg, lelkileg minden hogyan vonz. Folyton róla álmodozom és mikor meglátom megszűnik körülöttem a tér az idő a többi ember, csak ő van. Most beleszerettem? Mit kell ilyenkor tenni? Tudom hogy tetszem neki mert egyszer egy pogárka alkohol után megeredt a nyelve és kicsúszott a száján. De ilyenkor mit kell tenni?17F (még a haverjaim is észrevették és azóta szekálnak vele)

2019. szept. 23. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Én a helyedben kerülném a párkapcsolatokat, Kérdező. Semmit nem hoznak hosszútávon, csak bajt és szenvedést. Ha jót akarsz magadnak, hagyod a fenébe.
2019. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért? Miért vagy ilyen negatív?
2019. szept. 23. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Tapasztalat, Kérdező. Van esély a sírig tartó igazi nagy szerelemre - a gond csak az, hogy kevesebb mint 1 százalék. A párkapcsolatok manapság már feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. Szakítások, válások tekintetében Magyarország nagyon célfotós helyezett, de elég megnézned ezt a témakört is - a kérdések 80%-a szakítás, válás, megcsalás, és hasonlók.


Iszonyú sok a naiv és társfüggő ember, aki el se tudja képzelni az életét párkapcsolat nélkül. Hiába magyarázza nekik az ember, hogy deficites időpocsékolás, ő úgy gondolja, hogy hát persze, sok a szar kapcsolat, mert azok ott mind hülyék voltak, na majd ő okosan fog választani, és sírig tartó szerelem lesz, minden titta heppi, meg ilyenek.


Nos...nyet. A valóság nem egy Tiffany- meg Romana-füzetke, ahol a két hányatott sorú főszereplő a végén egybekel. A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz, de nem is Paula és Paulína meg Vad Angyal, meg Disney-estimese, ahol boldogan éltek amíg meg nem haltak. Hogy a stáblista után mi lesz a főszereplőkkel, arról valahogy mélyen hallgatnak ezek a kinematográfiai remekművek.


A döntés rajtad áll: nyugodt és tevékeny életed lesz egyedül, vagy beszállsz a párkapcsolati cirkuszba, csak mert van rá úgy 0,000001% esélyed, hogy megtalálod a nagybetűs Igaz Szerelmet.

2019. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet nem tudom de ha szereted meg jó vele lenni akkor vágj bele vagy összejön vagy nem rajtad áll vagy párkapcsolat vagy solo life de az emberek 80% bele ment és jól jöttek ki belőle én egyedül meg vagyok és meg leszek 17/F
2019. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majó, ez baromi lehangoló, miért csinálod?
2019. szept. 24. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Válaszoltam a kérdésedre, Kérdező, a lehető legreálisabb módon. Lehangoló? A valóság ennyire szar hely. Üdv a való világban, Neó.
2019. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kezdesz beleszeretni.

Kezdeményezz nála, hívd el randira, ha tényleg tetszel neki akkor nem fogja vissza utasítani.

Sok szerencsét!

2019. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A 2.nak igaza van de szard le. Sok szerencsét 😀
2019. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd, 8. válaszadó, még fiatal és naiv, tényleg őszintén hiszi, hogy a szerelem csupa derű, boldogság és rózsaszín köd. Idővel a valóság majd rárúgja az ajtót, és a "miért ilyenek-olyanok a lányok" kérdések száma eggyel szaporodik.
2019. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!